Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З'явилися подробиці запуску балістичної ракети з підводного човна КНДР

Субмарина, створена за подобою радянських суден, перебувала у підводному стані на максимальній глибині.

Керівник КНДР Кім Чен Ин керував запуском балістичної ракети з підводного човна. Про це в неділю, 24 квітня, повідомляє ТАСС з посиланням на офіційне інформаційне агентство ЦТАК.

Субмарина, як наголошується, перебувала у підводному стані на максимальній глибині. На ракеті був встановлений двигун нового типу на твердому паливі, випробування дозволило перевірити надійність детонатора для ядерної боєголовки.

Кім Чен Ин заявив, що в результаті цього тесту КНДР "отримала доступ до ще одного засобу для нанесення потужної ядерної атаки у відповідності зі стратегічним планом ЦК Трудової партії Кореї".

Лідер країни закликав учених і технологів "вжити заходів для подальшого зміцнення ядерного потенціалу країни, щоб завдати удару по американських імперіалістах і південнокорейській групі зрадників у той час, коли партія прийме відповідне рішення".

Наостанок Кім Чен Ин для заохочення співробітників оборонної промисловості та військовослужбовців, які брали участь у запуску, зробив з ними фото.

Нагадаємо, що 23 квітня КНДР здійснила запуск балістичної ракети з підводного човна, незважаючи на засудження Ради безпеки ООН. Пізніше глава МЗС Північної Кореї пояснив, за яких умов вони припинять ядерні випробування.

Човен, який використовується для випробувань балістичної ракети, було збудовано самою КНДР ще у 2014 році. Фахівці вважають, що під час його створення північнокорейські інженери орієнтувалися на повторення конструкції ранніх радянських дизель-електричних субмарин проекту 629. Ще в 1994 році КНДР купила у Росії кілька списаних човнів проекту 629А, формально — для розбирання на металобрухт.

Залиште свій коментар

Вибір редакції