Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Це змарноване життя". Що відомо про ліквідовану "Білу вдову" та її сина, які воювали за "ІД"

Британка Саллі Джонс була головним рекрутером іноземців для терористичної організації.

Британка Саллі Джонс була головним рекрутером іноземців для терористичної організації "Ісламська держава". Її ще називали "Біла Вдова".

TСН.ua зібрав усі відомі факти про одну з найбільш розшукуваних жінок у світі.

Як повідомляє The Sun, нещодавно з'явилося досі небачене фото Джонс. На світлині 2012 року – типова різдвяна вечеря у Кенті. Жінка і її син Джо Джо святкують своє останнє Різдво у Британії у колі родини і усміхаються.

Уже через десять місяців Джонс залишила свій будинок у Чатемі разом з Джо Джо, щоб приєднатися до "Ісламської держави" у Сирії, після того як їй в Інтернеті добряче промив мізки фанатик "ІД" Джунаід Хусейн. Вони одружилися.

2015 року Хусейна вбили. Після його смерті Джонс очолила жіночу групу терористів і стала однією з найбільш розшукуваних жінок у світі.

Син Саллі Джонс
скриншот з відео

Цього року з'явилися заяви про те, що Джонс переконував не залишати "ІД" її син, який став настільки радикальним, що відмовився покидати групу. Його зафільмували під час виконання страти в'язнів. На відео хлопчик разом з іншими тримає зброю і стріляє полоненим у голову. Джо Джо впізнав його вбитий горем дідусь Террі Лінч.

Лінч боїться, що хлопчика "втрачено" і він ніколи не зможе повернутися до нормального життя. Він сказав: "Я не міг повірити в це, мені так сумно. Це змарноване життя. Його життя завершене. Немає можливості повернутися до нормального світу. Це жахливо. Неймовірно".

"Він був чудовим хлопчиком, чудовим. Він втратив душу, його ніколи не повернуть", – додав Лінч.

Старший син Джонс Джонатан Вілкінсон, якому 21, спілкувався з нею і своїм молодшим братом через Facebook і Skype. Але у червні зв'язок родини з нею обірвався. Джерело повідомило: "Вони хотіли отримувати звістки від неї. Зрештою, вони родина".

"Ніхто не казав їм, що Саллі вбили – хоча у них були підозри. У них змішані почуття щодо цього, але спустошені через Джо Джо", – додав інсайдер.

50-річну Джонс убили ВПС США з дрона у червні в Сирії. Але новини про це протягом кількох місяців приховувалися по обидва боки Атлантики на тлі побоювань, що її 12-річний син Джо Джо також може бути убитий. 

Саллі Джонс з сином
скриншот з відео

Даррен Діксон був у взаєминах із Джонс, і вважається батьком 12-річного Джо Джо. Як повідомляє The Daily Star, чоловік радий, що Джонс убили.

Брат однієї з рекрутів Джонс прокоментував звістку про її смерть: "Я сподіваюся, що вона гниє в пеклі". Чоловік, чия сестра пішла до Сирії після радикалізації в Інтернеті, сказав, що Джонс була злою жінкою.

Нагадаємо, школярку з Німеччини можуть засудити до смертної кари за співпрацю з ІД. Дівчина втекла з дому, бо закохалася у бойовика терористичної організації. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції