З’явилося моторошне відео, як медики у Китаї сканують пасажирів літака на новий смертоносний вірус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Влада Китаю посилює заходи із боротьби з загрозою.

У Мережі з’явилося відео, як китайські медики перевіряють десятки пасажирів літака на наявність симптомів загадкового вірусу, який вбив вже трьох людей.

Його оприлюднив у твітері журналіст шанхайського новинного сайту Sixth Tone Девід Полк.

На відео щонайменше два медики у спеціальних захисних костюмах перевіряють температуру кожного з пасажирів. Літак мав здійснити внутрішній рейс з міста Ухань, яке стало епіцентром розповсюдження вірусу.

За словами жінки, яка надіслала відео, медики заборонили судну злітати, доки не завершиться перевірка усіх пасажирів.

Разом з цим влада Китаю посилює заходи для протидії розповсюдженню вірусу. Так, прем'єр Держради КНР Лі Кецян доручив усім компетентним відомствам з питань захисту гігієни та охорони здоров'я вжити екстрених заходів, передає агентство "Сіньхуа".

За його словами, ключове завдання: виявити першоджерело пневмонії і всі канали її поширення та знайти ефективні заходи, які дозволять ліквідувати епідемію.

За останніми даними, число хворих коронавірусом нового типу в Китаї зросла до 217 осіб.

За даними Центру глобального аналізу інфекційних захворювань при Імперському коледжі Лондона, число потенційно заражених новим видом коронавірусу може перевищувати 1,7 тис. осіб. Існують побоювання, що число хворих може збільшитися через новорічні свята, коли мільйони людей вирушатимуть у подорожі не тільки країною, а й за її межі.

Нагадаємо, про вірус поки що відомо мало що. Патоген належить до родини коронавірусів і призводить до пневмонії та проблем з диханням. Протягом останніх кількох тижнів вірус поширився з Китаю й до кількох іноземних країн - зокрема, Японії, Південної Кореї та Таїланду. Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Відео Нові жертви загадкової хвороби: у Китаї від коронавірусу загинула третя людина

Кількість інфікованих зросла до двохсот. Дев'ятеро з них - у критичному стані. Симптоми - кажуть місцеві лікарі - на перших етапах схожі на звичайну застуду, утім хвороба дуже швидко вражає легені та інші органи. Спалахнула недуга наприкінці грудня у китайському містечку Ухань. Як саме вона передається - китайські медики сперечаються й досі.  

Нові жертви загадкової хвороби: у Китаї від коронавірусу загинула третя людина

Залиште свій коментар

Вибір редакції