З’явилося нове відео теракту в "Домодєдово", яке допомогло розкрити справу

Серед більш як 50 відеопристроїв в залі "Домодєдово", лише одна камера витримала вибух і відзняла увесь теракт.

У Росії теракт в міжнарожному аеропорту "Домодєдово", внаслідок якого загинули 36 осіб, спецслужбам вдалося розкрити, докладно вивчивши єдиний відеозапис вибуху. Повну картину теракту слідчі отримали саме завдяки відео, знятому камерою одного з банкоматів. Раніше в Інтернеті була широко розтиражована коротка версія відео, що відобразило момент вибуху.

Відеозображення дозволило спецслужбам не тільки проаналізувати характер вибухової хвилі, але і знайти всіх свідків. Зокрема, за характером вибуху фахівці визначили, що до складу бомби входив гексоген. Раніше ЗМІ писали, що потужність вибуху склала від 5 до 7 кг в тротиловому еквіваленті.

Як розповіло джерело у ФСБ, у залі аеропорту були встановлені більше 50 відеопристроїв, проте все, що сталося в другій половині дня 24 січня в залі прильоту міжнародних рейсів "Домодєдово" зафіксувала лише одна камера - інші були виведені з ладу в момент вибуху.

На записі видно, як у момент вибуху в усі боки летять розпечені гайки і болти, якими був начинений пояс смертника, закріплений на тілі 20-річного Магомеда Євлоєва. На ролику люди в паніці біжать від епіцентру вибуху, в шоковому стані метушаться по залу, деякі намагаються рухатися, але потім падають намертво.

Як з'ясувалося, без запису банкомату відновити хроніку трагедії було б неможливо. Такі міцні банкомати з відеокамерами "Ощадбанку" протягом багатьох років постачають з Німеччини.

Відео з місця теракту вже з'являлося в ЗМІ, але воно було зняте інтернет-користувачем Djem79 відразу після вибуху. На записі дим від вибуху ще не розсіявся, співробітники правоохоронних органів оглядають місце інциденту і допомагають пораненим дістатися до машин "швидкої допомоги".

Читайте також:

Вибух у "Домодєдово" спланував 18-річний хлопець

"Сімейний теракт": стали відомі мотиви смертника, який підірвав "Домодєдово"

У "Домодєдово" запровадили тотальний огляд відвідувачів

ВідеоЗ’явилося нове відео теракту в "Домодєдово"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: