З'явилося відео "голлівудської" втечі в'язня з колонії на вертольоті

Дата публікації
Перегляди
6186
Поділитись:
WhatsApp
Viber
З'явилося відео "голлівудської" втечі в'язня з колонії на вертольоті

Головним організатором втечі на вертольоті був сам Олексій Шестаков

Майбутній утікач сам вибирав собі транспортний засіб для втечі. Через турфірму домовився з авіапідприємством, забронював літальний апарат.

У Росії ЗМІ публікують все нові подробиці зухвалої втечі на вертольоті з колонії суворого режиму. Як стало відомо, "бюджет" в'язня налічував мільйони рублів, які він був готовий заплатити за допомогу в здійсненні втечі.

Як повідомляється, у суботу, 24 березня суд Вологодської області санкціонував арешт всіх трьох героїв цієї "голлівудської історії". За співучасть у втечі за гратами опинилися 35-річна Тетяна Важаніна, 36-річний Олександр Русаков, а також сам втікач - Олексій Шестаков.

Тим часом ЗМІ публікують численні відеоматеріали, зокрема кадри затримання Шестакова, його допит, а також відеозапис втечі, зроблений камерами системи спостереження виправній колонії суворого режиму.

Головним організатором втечі на вертольоті був сам Олексій Шестаков, якому навіть відбування 24-річного терміну в колонії строгого режиму не завадило планувати цей злочин. Майбутній утікач сам вибирав собі транспортний засіб для втечі. Через турфірму домовився з авіапідприємством, забронював літальний апарат на два дні з подальшою орендою на тиждень.

Щоб озброєні спільники змогли потрапити на борт і захопити пілота в заручники, Шестаков домовився про посадку вертольота на найближчій від аеропорту базі відпочинку "Ірма". Своїм головним спільникам він пообіцяв 2 млн. рублів за допомогу у втечі. Причому ці кошти у укладеного дійсно були, і зараз слідчі намагаються встановити їх походження.

У підготовці втечі брала участь Тетяна Важаніна, з якою укладений познайомився заочно і листувався.

Рано вранці 22 березня, як і було домовлено, вертоліт "Вологодського авіапідприємства" прибув на базу відпочинку "Ірма", де забрав двох осіб. Уже в повітрі пасажири, погрожуючи льотчику Василю Ричкову пістолетом і гранатою, примусили пілота змінити маршрут польоту. Цікаво, що спочатку вони помилилися і прилетіли до іншої "зони".

Опинившись над територією закладу, де сидів Шестаков, Русаков і Важаніна викинули вниз один кінець троса з прив'язаною до нього палицею. Їм вдалося підняти Олексія Шестакова в повітря. Камери стеження зафіксували, як вертоліт з людиною, вчепившись за трос під ним, набирає висоту і летить геть.

В районі Окружного шосе в Вологді вертоліт висадив всіх трьох пасажирів, після цього Шестаков і його спільники розбіглися в різні боки.

Затримали втікача через кілька годин, він у цей час був п'яний і поводився неадекватно. Коли Шестаков усвідомив, що його викрили, він дістав гранату і зробив нову спробу втекти. Погрожуючи гранатою, угнав машину, потім кинув її і намагався викрасти позашляховик, погрожуючи водієві пістолетом. Однак автовласник вчасно зорієнтувався і поїхав геть від злочинця.

Втікач не знав, куди сховатися від переслідувачів, і став стріляти в поліцейських. Однак після декількох пострілів вирішив здатися, тому що правоохоронці відкрили у відповідь вогонь і він отримав дотичне поранення в бік. Невдовзі були затримані і спільники Шестакова.

В Інтернеті з'явилось відео втечі з колонії на вертольоті

В Інтернеті з'явилось відео втечі з колонії на вертольоті

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6186
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація