З'явилося повне відео стрілянини міліціонера Євсюкова, який грабував супермаркет

Колишній начальник ОВС Росії неодноразово грабував супермаркет і ніхто з персоналу не наважився його зупинити.

Колишній начальник ОВС Росії "Царицино" Денис Євсюков неодноразово забирав товари з супермаркету "Острів" на Шипиловській вулиці без оплати, погрожуючи працівникам магазину. Про це свідчить допит керуючої "Острова", опублікований на сайті адвоката Ігоря Трунова.

За словами Світлани Олександрівни (прізвище жінки не зазначене), Євсюков під час роботи дільничним на території, де знаходився магазин, регулярно набирав повний кошик товарів і відмовлявся їх оплачувати. Свідок зазначила, що ніхто з працівників магазину, не насмілювався перешкоджати Євсюкову.

Ігор Трунов, який представляє в суді інтереси потерпілих від влаштованої майором Євсюковим стрілянини в "Острові", заявив, що подібна практика поширена серед дільничних.

Також він повідомив, що на пістолеті, з якого стріляв Євсюков, немає відбитків пальців. Також їх не виявилося на обоймі і патронах. На думку Трунова, їх або хтось стер зі зброї, або пістолет був підмінений. Варто відзначити, що Євсюков стріляв не з табельної зброї, а з пістолета Макарова, який знаходився в розшуку з 2000 року. Євсюков називав власником пістолета водія Сергія Евтеева, який підвозив його до "Острову", і з яким, за словами майора, у нього сталася сварка.

27 квітня майор Денис Євсюков застрелив Евтеева і касирку магазину Ельміру Турдаеву, а також робив замах на життя 21 людини. Сім покупців у результаті стрілянини отримали різні поранення. Євсюков заявив, що не пам'ятає подій в супермаркеті і не відчуває

почуття провини. Психіатрична експертиза підтвердила осудність майора міліції.

5 жовтня стало відомо про завершення слідства у справі про стрілянину в супермаркеті "Остров".

Читайте також:

Всіх московських міліціонерів перевірять на адекватність

Московський міліціонер влаштував бійню в супермаркеті

П’яні росіяни знову покусали стюардесу й побилися в літаку

Двоє п’яних міліціонерів проривалися до Кремля

ВідеоМіліціонер влаштував бійню

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: