З'явилося відео, яке спростовує організацію США терактів 11 вересня

Відеозапис був зроблений місцевим телевізійним репортером, але був оприлюднений тільки зараз, відповідно до Закону про свободу інформації.

У США оприлюднили новий відеозапис, зроблений невдовзі після атаки терористів на будівлі Всесвітнього торгового центру 11 вересня 2001 року. Цей ролик спростовує твердження прихильників теорії змови, які впевнені, що за трагедією стоїть влада країни, а зовсім не "Аль-Каїда", пише The Daily Mail.

Відеозапис був зроблений місцевим телевізійним репортером, але був оприлюднений тільки зараз, відповідно до Закону про свободу інформації.

На кадрах крупним планом чітко видна сильна пожежа на нижніх поверхах сьомого корпусу ВТЦ.

Цей факт підтверджує висновки комісії Національного інституту стандартів і технологій США. Згідно з офіційною версією, уламки (у тому числі гарячі) від падаючої Північної вежі ВТЦ викликали руйнування і пожежу у сьомому корпусі ВТЦ, в результаті якого металеві конструкції будівлі не витримали навантаження.

Гасити вогонь пожежникам було нічим - через обвалення веж-близнюків була пошкоджена міська система водопостачання і в пожежних гідрантах не було води. У результаті пожежним був відданий наказ покинути палаючу будівлю, залишивши її напризволяще.

Прихильники теорії змови вказували на той факт, що 47-поверхова будівля сьомого корпусу знаходилася на достатній відстані від веж-близнюків і не постраждала після того, як в них врізалися пасажирські літаки. На їхню думку, будівля була підірвана зсередини, про що свідчить хоча б швидкість її руйнування - 6,5 секунди.

Найбільшим орендарем 47-поверхової будівлі був банк Salomon Smith Barney, але в ньому також були офіси ЦРУ, Міністерства оборони США, комунального підприємства ConEd і Служби внутрішніх доходів.

Після руйнування сьомого корпусу до 2006 року на його місці було відбудовано іншу будівлю.

Читайте також:

"Аль-Каїду" обурило те, що Ахмадінежад не вірить у теракти 9/11

У Нью-Йорку відкрили грандіозний меморіал жертвам терактів 11 вересня

Саакашвілі: місце, де ми з дружиною розписалися, згоріло разом з баштами-близнюками

Нове відео 9 / 11 спростувало "теорію змови"

Нове відео 9 / 11 спростувало "теорію змови"

Повʼязані теми:

Наступна публікація