За 30 млн доларів США сподіваються просунути демократію у Росії

З огляду на поліпшення відносин із Москвою Вашингтон "не збирається ігнорувати занепокоєння у зв'язку зі станом демократії та прав людини у Росії".

У 2009 році США витратять 29 мільйонів на "зміцнення громадянського суспільства, незалежних ЗМІ та законності" у Росії. Про це повідомив заступник держсекретаря США у справах Європи і Євразії Філіп Гордон, виступаючи у парламентському Комітеті у справах збройних сил. Текст виступу опублікований на сайті Держдепартаменту.

Гордон наголосив, що з огляду на поліпшення відносин із Москвою Вашингтон "не збирається відступати від своїх принципів або ігнорувати занепокоєння у зв'язку зі станом демократії та прав людини у Росії".

Він нагадав слова Обами, які пролунали під час візиту до Москви, про те, що свобода слова і зборів дозволяє громадянам домагатися повного і безкомпромісного дотримання їхніх прав, а верховенство закону - успішно боротися з корупцією та зловживаннями у владі.

"США підтримують ці універсальні права і свободи у себе вдома, у Росії і у цілому світі. На підтримку цих принципів... уряд США виділяє більше 29 мільйонів доларів на допомогу просуванню демократії та прав людини у Росії", - заявив Гордон.

Нагадаємо, у червні американська неурядова організація Freedom House зарахувала Росію до країн, які "активно підривають демократичні принципи як всередині своїх кордонів, так і за їхніми межами".

Читайте також:

Мєдвєдєв розповів ким буде після закінчення президентства

Мєдвєдєв дав інтерв'ю журналістам, які "нікому не лизали"

Мєдвєдєв: Росією керую я, а не Путін

"Помаранчевої революції" в Росії не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: