За аналогією з "жовтенятами" у Росії створюють "мєдвєжат"

Дитяча ідеологічна організація "мєдвєжата" вже діє в Томську і Хабаровську. Мер Омська хоче зробити її загальнонаціональною.

Мер Омська Віктор Шрейдер виступив з ініціативою створення у Росії дитячої ідеологічної організації "мєдвєжата", яка стане аналогом радянських "жовтенят", і буде діяти під егідою правлячої партії "Єдина Росія".

"Багато за що критикують період соціалізму. Так, його є за що критикувати, але одне було там логічно збудовано - патріотичне виховання підростаючого покоління. Всі ми були жовтенятами, піонерами, комсомольцями. Сьогодні, хочемо ми того чи ні, функції керуючої партії узяла на себе "Єдина Росія". І ось були свого часу "жовтенята" - всім зрозуміло, чому жовтенята. Але чому нам не створити подібну організацію "мєдвєжата"?", - заявив Шрейдер.

Він зауважив, що справа не в назві (Дмитро Мєдвєдєв - президент РФ), а в самій ідеології. "Можна побудувати спортивні палаци, але якщо не буде відповідного ідеологічного виховання, не буде від цих споруд користі", - пояснив омський мер.

Як повідомила голова омського відділення "Союзу дитячих організацій "Майбутнє Росії" Тетяна Музиченко, "мєдвєжата" вже діють у Томську та Хабаровську. Вона запевнила, що вже займається питанням створення подібної омської організації, задля чого вилітає до Москви для консультацій з питань атрибутики і внутрішнього статуту.

Нагадаємо, групи "жовтенят" за часів СРСР створювалися в перших класах шкіл і діяли до вступу жовтенят в піонери і утворення піонерських загонів. До "жовтенят" входили діти у віці від 7 до 9 років. Під час вступу до лав організації школярам видавався нагрудний значок - п'ятикутна рубінова зірка з портретом Леніна.

Читайте також:

Московському метро повернули ім'я Сталіна

Горбачов розкритикував Путіна і назвав "Единую Россию" поганою копією КПРС

Три тисячі школярів стали піонерами на Красній площі

На Львівщині стартував веломарафон, присвячений Бандері

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: