За Ангелою Меркель гнався псих

Психічноневрівноважений чоловік протягом двох тижнів двічі проник на територію заміського будинку Ангели Меркель. "Світився" він також і біля її орендованої квартири у Берліні.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель виявилася об'єктом переслідування психічно неврівноваженого чоловіка.

Протягом двох тижнів на вихідні йому вдалося двічі, незважаючи на охорону, проникнути на територію заміського будинку канцлера в окрузі Укермарк в Бранденбурзі.

Вперше чоловік подзвонив у двері, коли вдома була сама Меркель. Вдруге в заміському будинку канцлера знаходився тільки її чоловік.

Повідомляється, що переслідувач наразі затриманий. Йому близько 45 років і він вже потрапляв у поле зору поліції: кількома тижнями раніше його помітили поряд з квартирою, яку канцлер знімає в центральному берлінському районі Мітте.

За попередніми даними, затриманий страждає психічним розладами. Крім того, він був надзвичайно злий на Меркель за те, що вона не відповідала особисто на листи, які він їй надсилав.

Чоловік поміщений у відділення однієї з психіатричних клінік, де проходить медикаментозне лікування. Коли він буде виписаний і чи буде виписаний взагалі, не повідомляється.

Інцидентом зайнялася прокуратура міста Нейруппін. Залишається невідомим, як психічні неврівноважений зміг проникнути на територію, що охороняється, на краю невеликого села, де розташовується заміський будинок канцлера.

Читайте також:

У Німеччині ходять чутки про відставку Меркель

Меркель сказала, що думає про мусульман

На Меркель готувався замах

Меркель звинуватили у ненависті до Туреччини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: