За добу у Росії згоріли майже 900 будинків, є загиблі

У Росії за добу через пожежі згоріли майже 900 приватних будинків, загинули п'ятеро людей, постраждали 34 людини.

За минулу добу в Росії через пожежі згоріли майже 900 приватних будинків, загинули п'ятеро людей, постраждали 34 людини, повідомило джерело в правоохоронних органах РФ.

За його словами, найбільше будинків знищено вогнем в Нижегородській та Воронезькій областях - 505 і 271 відповідно.

Тільки в одному населеному пункті Нижегородської області - у селі Кавлей Ардатовського району - згоріли 25 приватних будинків. "Причина виникнення пожежі - обрив електропроводів", - сказало джерело. За його даними, всього на території Нижегородської області через пожежі за минулу добу 13 людей постраждали, проведено евакуацію 200 мешканців у Виксунському районі.

У Залізничному, Лівобережному районах Воронежа, а також Рамонському і Верхньо-Мамонському муніципальних районах Воронезької області вогнем було знищено 271 приватний будинок. "В результаті п'ятеро людей загинули і 21 з тілесними ушкодженнями госпіталізовано. Проведено евакуацію понад 2,5 тисяч мешканців, яких зараз розмістили в медичних установах і навчальних закладах Воронежа", - сказало джерело.

Воно повідомило, що в Меленковському районі Володимирської області згоріли 72 приватні будинки, в Курській області - чотири. У Московській області знищено 44 будинки.

"Ситуація з лісовими пожежами у Центральному та Південному регіонах Росії викликає серйозні побоювання, оскільки поки не вдається запобігати спалаху", - додало джерело.

Читайте також:

Лісову пожежу в Луганській області, що тривала понад добу, локалізували

На Черкащині 12 годин гасили пожежу на заводі "Верес"

У Канаді вирують лісові пожежі

ВідеоЗа добу у Росії згоріли майже 900 будинків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: