За дорученням Мєдвєдєва Генпрокуратура взялася за перевірку держкорпорацій

В організаціях приступили до роботи спеціальні групи, створені Генпрокуратурою.

Генеральна прокуратура Росії почала перевірку діяльності державних корпорацій, відповідно до доручення президента країни. Про це йдеться в офіційному прес-релізі відомства.

У повідомленні Генпрокуратури йдеться, що організовано перевірку виконання законодавства у держкорпорації "Росатом", "Ростехнології", "Роснанотех", "Олімпбуд" і Зовнішекономбанк. В усіх цих організаціях приступили до роботи спеціальні групи, створені Генпрокуратурою.

7 серпня 2009 президент Росії Дмитро Мєдвєдєв доручив генеральному прокурору Юрію Чайці та начальнику Контрольного управління глави держави Костянтину Чуйченко перевірити діяльність держкорпорацій і оцінити доцільність їх подальшого існування. Ще в березні президентська рада з кодифікації і вдосконалення цивільного законодавства рекомендувала Мєдвєдєву скасувати держкорпорації як особливу форму юридичних осіб, а також позбавити їх особливого статусу і привілеїв.

Зараз в Росії існує сім держкорпорацій. Це Зовнішекономбанк, "Ростехнології", Агентство із страхування внесків, "Росатом", "Олімпбуд", Фонд сприяння реформуванню ЖКГ, "Роснано". ЗМІ часто також зараховують до госкопорацій держкомпанію "Автодор", створену 17 липня поточного року.

14 серпня заступник міністра фінансів Дмитро Панкін повідомив, що в Росії буде створена восьма держкорпорація - "Російське фінансове агентство", однак у той же день слова Панкина спростував віце-прем'єр і міністр фінансів Росії Олексій Кудрін.

Тим часом 19 серпня генеральний директор держкорпорації "Музеї," Анатолій Чубайс заявив, що ліквідація держкорпорацій в Росії всерйоз не обговорюється. "Мені не відомі жодні серйозні пропозиції про припинення існування яких би то не було держкорпорацій", - відзначив Чубайс.

Читайте також:

Росія розгорнула зенітно-ракетні комплекси на Далекому Сході через КНДР

МЗС: Росія не готова до рівноправних відносин з Україною

Росія розсекретила документи про політику Польщі 1935-45 років

Експерт: Росія серйозно загрожує незалежності України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: