Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За два кризових роки фонд дочки Путіна розбагатів майже на мільярд рублів

Куди витрачаються гроші фонду – розслідувачам дізнатися не вдалося.

Фонд боротьби з корупцією опозиційного російського діяча Олексія Навального провів аналіз діяльності фонду молодшої дочки російського президента Катерини Тихонової за 2015-2016 роки, і виявив значні вливання коштів за два роки.

Фонд під назвою "Національний інтелектуальний розвиток", який працює під брендом "Іннопрактика" за два роки виграв конкурсів на 452 мільйони рублів (трохи більше 7 млн дол.). У тому числі фонду "скинулися": Роснефть - 179 мільйонів (близько 2,8 млн дол.); Транснефть — 221 мільйон (близько 3,5 млн дол.); Росатом — 59 мільйонів (майже мільйон доларів).

Крім того фонд за 2015 рік отримав "цільових внесків" невідомого походження на 425 мільйонів рублів (близько 6,7 млн дол).

Фонд доньки путіна, звітність
Сайт Олексія Навального

Таким чином, документально підтверджується отримання фондом молодшої дочки Путіна 877 мільйонів рублів (14 млн дол.) за 2015-2016 рр.

У статті зазначається, що фонд ще не відзвітував за 2016 рік, тому, імовірно, вливання коштів значно більші. При цьому за попередні роки (2013-2014) суми, отримані організацією дочки Путіна, були значно скромнішими.

"За 2013-2014 роках фонд Тихонової виграв конкурсів на суму майже 100 млн рублів. При цьому річний бюджет фонду — 281 млн рублів", - зазначає Навальний.

На що саме витрачаються кошти фонду, розслідувачам встановити не вдалося, оскільки на сайті публікуються, як відзначають автори розслідування, "дайджести новин про все на світі". Крім того з відомих опублікованих фондом робіт не можливо зрозуміти, що є кінцевим продуктом і як буде реалізовано.

Фонд доньки путіна, звітність
Сайт Олексія Навального

Навальний звернувся до Тихонової з проханням повідомити джерело цільових внесків до фонду та опублікувати результати роботи фонду.

Нагадаємо, у березні Reuters опублікував розслідування про те, що близькі до Путіна жінки отримали елітну нерухомість. У розслідуванні фігурувала й Катерина Тихонова. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції