За голову Младіча обіцяють мільйон євро

Влада Сербії обіцяє чималу винагороду за допомогу в арешті останніх військових злочинців своєї країни.

Сербська поліція пообіцяла винагороду за допомогу в арешті колишнього генерала армії боснійських сербів Ратко Младіча і колишнього президента самопроголошеної республіки Сербська Країна Горана Хаджіча.

Про це повідомляє радіостанція B92.

Плакати із зображенням Младіча і Хаджіча розклеєні на входах в поліцейські ділянки на всій території Сербії. Всім, хто знає що-небудь про місцезнаходження цих людей, пропонується зв'язатися з правоохоронними органами телефоном.

За інформацію про місцезнаходження Младіча влада обіцяє заплатити мільйон євро, а за відомості, які допоможуть зловити Хаджіча, - 250 тисяч. Податки з суми винагороди будуть сплачені державою. Крім того, поліція обіцяє зберегти анонімність інформаторів.

Младіч і Хаджіч - останні серби, які залишилися на волі і яких звинувачують у військових злочинах, здійснених в Боснії під час конфлікту на початку 90-х років. Всі інші обвинувачені вже арештовані й направлена до Гааги, де їх судить Міжнародний трибунал з колишньої Югославії.

Раніше сербська поліція вже обіцяла винагороду за інформацію про Младіча і Хаджіча, проте точний розмір винагороди досі не називався.

Нагадаємо, у липні 2008 року у Сербії затримали Радована Караджича - одного з лідерів боснійських сербів, якого звинувачують в численних військових злочинах.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: