За інформацію про місцезнаходження родини Бакієва оголошено винагороду

Тимчасовий уряд Киргизії оголосив про виплату винагороди тим, хто повідомить про місцезнаходження членів родини поваленого президент Бакієва.

Голова тимчасового уряду Киргизії Роза Отунбаєва підписала розпорядження про грошову винагороду за інформацію про місце знаходження членів родини екс-президента Курманбека Бакієва та їхнього оточення.

Документ, датований 26 травня, був опублікований на наступний день на сайті тимчасового уряду.

Розпорядження видано "з метою якнайшвидшого затримання членів сім'ї Бакієва, його оточення і притягнення їх до кримінальної відповідальності".

Міністерству фінансів Киргизії доручено вишукати необхідну суму і перерахувати на рахунок міністерства внутрішніх справ. Розмір винагороди не вказується.

"Встановлено, що винагорода, передбачена за інформацію або впіймання вищевказаних осіб, може бути також виплачена співробітникам правоохоронних органів або спеціальних служб", - говориться в документі.

Раніше президент Білорусі, куди виїхав Бакієв, Олександр Лукашенко заявив, що повалений киргизький президент має намір повернутися в країну для оголошення референдуму. Він також зазначив, що після цього Бакієв готовий остаточно піти з політичної сцени.

Читайте також:

Бакієв повернеться до Киргизії для оголошення референдуму

Бакієва шукатиме Інтерпол

Бакієв поїхав на відпочинок до Туреччини

Записано розмову сина Бакієва з дядьком: "треба 500 відморозків для нової революції"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: