Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тепер жінкам можуть дозволити відвідувати футбольні матчі.

У ніч проти 24 червня Саудівська Аравія останньою з усіх країн світу зняла заборону на кермування машинами жінками. Вранці жінки масово виїхали на автівках, святкуючи нові для себе можливості.

Про можливість таких змін заявили ще торік, а на початку цього місяця жінки почали отримувати перші водійські посвідчення. Напередодні історичних змін шаленої популярності у Саудівській Аравії набули курси водійок. Побільшало жінок і в автосалонах.

Це не перша зміна, яка сталася в ультраконсервативній мусульманській Саудівській Аравії. Протягом останнього часу жінкам дозволили мати посвідчення особи, ставати державними службовцями та ректорами ВНЗ для жінок, обиратися до керівних органів підприємств, торгівельних асоціацій, обіймати посади головних редакторів ЗМІ. Також вони отримали право голосувати та балотуватися на муніципальних виборах. 

Окрім того, кілька місяців тому у країні зняли заборону на кінотеатри, яка діяла упродовж 35 років, а також дозволили збудувати першу християнську церкву.

Тепер в Аравії обговорюють можливість зняття заборони на відвідування жінками футбольних матчів.

ВідеоУ Саудівській Аравії жінки від завтра отримають право керувати автомобілем

У ніч проти неділі саудівські жінки отримають виборюване десятиліттями право керувати автомобілем. До цього Саудівська Аравія залишалася єдиною країною у світі, де жінкам забороняли водіння. Про можливість таких змін заявили ще торік. На початку цього місяця жінки почали отримувати перші водійські посвідчення. 

У Саудівській Аравії жінки від завтра отримають право керувати автомобілем

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції