За кілька днів "Імеді" знову в ефірі

Суд Грузії сьогодні на прохання уряду зняв арешт з телерадіокомпанії ”Імеді” і до кінця тижня канал відновить мовлення.

Imedi (Фото: tr.kingofsat.net)
(Фото: tr.kingofsat.net)
"Імеді" закрили правоохоронні органи Грузії на початку листопаду після розгону мітингу опозиції. Про відновлення роботи повідомляє агентство „Рейтер” з посиланням на заяву прем`єр-міністра Грузії Ладо Гургенідзе.

”Суд відмінив свою ухвалу, а комісія із засобів масової інформації відновила ліцензію телекомпанії ”Імеді”, - сказав Л.Гургенідзе.

”Канал відновить мовлення в найближчі декілька днів - до кінця тижня однозначно”, - додав він.

Мовлення телерадіокомпанії ”Імеді” було перерване увечері 7 листопада, коли в центрі Тбілісі поліція почала розгін акції прихильників опозиції. До офісу телекомпанії увійшов спецназ, про що встиг оголосити ведучий, після чого ефір був відключений, а всіх співробітників розпустили по домівках.

Представники влади пояснили припинення ефіру ”ТелеІмеді” тим, що вона транслювала заклики до дестабілізації в країні. Окрім ”ТелеІмеді” було також перервано мовлення телекомпанії ”Кавкасія”. У цей же вечір було оголошено про введення в країні надзвичайного стану і, у зв`язку з цим, введення обмежень на право зборів і маніфестацій і роботу ЗМІ.

Після відміни надзвичайного стану 16 листопада всі телеканали і радіостанції Грузії відновили роботу в колишньому режимі, окрім телерадіокомпанії ”Імеді”. На майно і ліцензію телеканалу був накладений арешт. В ефір також не виходить радіостанція ”Імеді”, офіс якої знаходиться в будівлі ”ТелеІмеді”.

Деякі міжнародні організації розцінили заборону на мовлення ”Імеді” як продовження дії обмежень на роботу ЗМІ перед позачерговими президентськими виборами, призначеними в Грузії на 5 січня 2008 року.

На початку тижня в. о. президента Грузії Ніно Бурджанадзе повідомила про рішення керівництва країни звернутися до Генпрокуратури країни з проханням зняти арешт з телекомпанії ”Імеді”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: