За кілька годин до смерті Бріттані Мерфі була на вечірці на Рубльовці

Відома голлівудська акторка Бріттані Мерфі перед смертю була на закритій вечірці у банкіра Ігоря Десятникова. Крім неї там була Міла Йовович.

За кілька годин до смерті, в суботу 19 грудня, відома голлівудська акторка Бріттані Мерфі була в одному з особняків на Рубльовці - на закритій вечірці у банкіра Ігоря Десятникова.

Крім неї там була і актриса Міла Йовович. Про це повідомили учасники вечірки. Міла Йовович вела вечірку в Ігоря Десятникова. Вечірка у Десятникова була настільки таємницею, що про приїзд до Москви Йовович не знала навіть її мама, яка думала, що її дочка в Парижі. Про приїзд Міли Йовович знала тільки відома російская модель Саша Пивоварова. Після вечірки на Рубльовці Міла Йовович повинна була відправитися вести корпоративне свято в одного відомого російського підприємця. Проте з незалежних від актриси причин вона не змогла цього зробити.

На наступний день іноземні ЗМІ повідомили, що Мерфі померла від інфаркту.

Як відомо мати актриси знайшла дочку без свідомості в душі в її будинку в Лос-Анджелесі в неділю о 8.00 за місцевим часом (18.00 за київським). Медикам врятувати життя Мерфі не вдалося. У Медичному центрі Седарс-Синай лікарі зафіксували смерть від інфаркту.

Офіційний представник правоохоронних органів заявив, що смерть актриси наступила "з природних причин". За чутками, Мерфі зловживала кокаїном, хоча й заперечувала цей факт. Друзі Мерфі розповіли, що вона робила декілька пластичних операцій і вживала знеболюючі, в тому числі вікодин, яким користувався і Майкл Джексон.

Коли точно Мерфі вилетіла з Москви до Лос-Анджелеса, невідомо.

Ігор Десятников - колишній власник і президент банку Союзобщемашбанк. Навесні 2004 року Союзобщемашбанк входив до списку 200 провідних банків Росії. Однак у січні 2005 року в банку була відкликана ліцензія. Причиною такого рішення стало невиконання кредитною установою федеральних законів, що регулюють банківську діяльність, і нормативних актів Банку Росії.

Крім цього ЦБР встановив, що за банком помічені "факти суттєвої недостовірності звітних даних" і нездатність задовольнити вимоги кредиторів.

За даними АСВ, восени 2004 року з Союзобщемашбанка були виведені активи через видачу неповернутих кредитів і придбання векселів фірм-одноденок (вони склали 70% активів банку).

Конкурсним керуючим було подано чотири позови до колишніх керівників банку про стягнення збитків на загальну суму 2,995 млрд рублів, але суди відмовили в задоволенні вимог. Проте на початку цього року всі борги були прощені.

Десятников відомий в шоу-бізнесі як продюсер, він і сам намагається виступати як виконавець російського шансону. Також Десятников знімається в кіно, яке й сам фінансує. Зокрема, нещодавно був знятий фільм за участю групи "Тату" та відомої голлівудської зірки Міші Бартон – "У пошуках Тату" або "Ти і я". Десятников знявся у фільмах "Дивна долина", "Зворотний відлік".

Читайте також:

У США померла голівудська зірка Бріттані Мерфі

Пам'яті Володимира Турчинського

Помер відомий письменник та журналіст Пьотр Вайль

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: