За кримінальною справою проти російського режисера Серебреннікова може стояти "духівник" Путіна – ЗМІ

За кримінальною справою проти російського режисера Серебреннікова може стояти "духівник" Путіна – ЗМІ

Отець Тихон висловлював невдоволення творчістю режисера.

За переслідуванням російського режисера, художнього керівника "Гоголь-центру" Кирила Серебреннікова може стояти єпископ Російської православної церкви Тихон Шевкунов, якого називають духівником президента РФ Володимира Путіна.

За інформацією телеканалу "Дождь", Шевкунов скаржився на Серебряннікова Путіну і, можливо, вищим офіцерам ФСБ, які санкціонували розробку "Гоголь-центру".

Два федеральних чиновника розповіли телеканалу, що православний єпископ висловлював невдоволення творчістю Серебряннікова в приватних бесідах з Путіним. Кілька друзів режисера теж вважають, що за його переслідуванням може стояти Шевкунов. За їхніми словами, особливе неприйняття у єпископа викликав антиклерикальный фільм Серебреннікова "Учень".

Співрозмовник "Дождя", близький до ФСБ, каже, що про неприйняття Шевкуновим творчості Серебреннікова були обізнані і в керівництві цієї спецслужби. І це невдоволення могло вплинути на рішення про початок оперативних заходів, вважає співрозмовник.

Отець Тихон зберігає близькі стосунки з російським президентом. Він також є радником Путіна: входить до президентської Ради з культури і мистецтва та в його президію. У Росії його вважають духівником Путіна. Сам Шевкунов це заперечує, але не заперечує, що він спілкується з російським президентом.

Єпископ також сказав, що не дивився фільм Серебреннікова і тим більше не показував його Путіну. Серебреннікова він охарактеризував як "людину, переконання якої дуже далекі від моїх".

Нагадаємо, у Москві у справі про шахрайство затримали режисера Кирила Серебреннікова. "Головним управлінням з розслідування особливо важливих справ СК Росії за підозрою в організації розкрадання не менше 68 млн рублів, виділених в 2011-2014 роках на реалізацію проекту "Платформа", затриманий художній керівник московського театру "Гоголь-центр" Кирило Серебренніков", - йдеться у повідомленні. Як зазначається, слідство підозрює режисера у шахрайстві в особливо великому розмірі.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів