За мітинг в Москві знову затримали Нємцова та Лімонова

Міліція розігнала несанкціонований мітинг на Тріумфальній площі в Москві та затримала опозиціонерів Бориса Нємцова й Едуарда Лімонова.

Близько 100 людей, у тому числі опозиційний політик Борис Нємцов, лідер ліквідованої і забороненої Націонал-більшовицької партії Едуард Лімонов і глава правозахисного центру "Меморіал" Олег Орлов, затримані в центрі Москви за спробу провести несанкціонований мітинг на Тріумфальній площі.

Мітинг був проведений на захист 31-ї статті російської конституції, яка гарантує свободу зібрань, повідомив начальник Управління інформації ГУВС Москви Віктор Бірюков.

За його словами, більше 300 людей спробували провести мітинг, за заходом спостерігали близько 150 журналістів.

"Після неодноразових прохань розійтися міліціонери затримали близько 100 осіб, у тому числі Бориса Нємцова, Едуарда Лимонова та Олега Орлова. Серйозних випадків не допущено", - сказав Бірюков.

За його словами, всі затримані доставлені в кілька відділень міліції, після складання протоколів про адміністративне правопорушення їх відпустять.

Замість Тріумфальної площі, де з ранку проходив День донора, столична влада запропонувала опозиціонерам для проведення мітингу три інших місця, однак ті відмовилися.

31-го числа кожного місяця на Тріумфальній площі у Москві опозиція намагається проводити акції на захист 31-ї статті Конституції Росії, що гарантує свободу мирних зборів громадян.

За несанкціоновані мітинги російський опозиціонер Едуард Лімонов вже був затриманий. Пізніше біля московського СІЗО, де утримувався заарештований на 10 діб Лімонов, був затриманий один з лідерів "Солідарності" Борис Нємцов.

Читайте також:

Міліція затримала Нємцова під час спроби звільнити Лімонова

У Москві ОМОН розігнав мітинг на захист свободи зборів

У Москві міліція затримала лідера опозиції і десятки його прихильників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: