За новим законом литовці повинні платити податки за вечерю в сусіда

Литовська опозиція звинуватила правлячу коаліцію в прийнятті абсурдних законів.

За новим законом литовці повинні платити податки за вечерю в сусіда
Парламент Литви
Прийняті правлячою більшістю парламенту Литви поправки до Закону про податок на доходи населення, є абсолютно абсурдними. Про це заявив лідер парламентської опозиції, голова фракції «Порядок і справедливість» Валентінас Мазуроніс.

Нагадаємо, що на підставі зміненого Закону про оподаткування за будь-які доходи, отримані «натурою», населення Литви з 2010 року зобов'язане виплачувати в податкові органи встановлені суми.

Лідер опозиції закликав прем'єр-міністра Андрюса Кубілюса показувати громадянам на власному прикладі законослухняність і авансом заплатити податки за доходи, які безпосередньо підпадають під дію цього закону.

«Я думаю, що повертаючись з роботи або вирушаючи з дому на роботу, голова уряду, користуючись автомобілем в особистих цілях, отримує доходи натурою і, отже, за законом повинен заплатити з них новий податок. Mercedes, на якому він їздить, машина дорога, тому податок, внесений Кубілюсом, значно поповнив би діряву кишеню держави. Вищі керівники держави повинні бути рівні з простими громадянами перед абсурдними законами, оскільки такі закони не з'являються без їх відома», - пояснив лідер парламентської опозиції.

За його словами, керуючись такими абсурдними положеннями закону, до доходів можна зарахувати навіть вечерю в сусіда після спільної роботи. «Адже і їжу можна прирівняти до доходів, отриманих натурою», - підкреслив Мазуроніс, додавши, що фракція «Порядок і справедливість» має намір домагатися зміни прийнятих Сеймом непродуманих положень «Закону про податок на доходи». 

Читайте також:

Британський путівник по Києву радить міцніше тримати сумки у метро

У Литві з'явиться школа чаклунства

У Литві знайдена секретна в'язниця ЦРУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: