Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За останню добу у світі зафіксували стрибок заражень на коронавірус

Наразі у світі уже понад 60 000 хворих.

Китай та низка країн повідомляють про різкий стрибок зараження коронавірусом за останні 24 години.

Про це повідомляє The Guardian, посилаючись на місцеві ЗМІ.

Так, у Китаї у провінції Хубей, яка є епіцентром поширення хвороби, лише за останню добу зафіксували 15 000 нових випадків зараження коронавірусом та 242 летальні випадки.

Влада КНР пояснює це новим методом діагностики, який передбачає використання комп'ютерної томографії легень для виявлення симптомів пневмонії, викликаної новим вірусом COVID-19.

Також про найбільший щоденний стрибок інфікування повідомляє Сингапур.

Сингапур зафіксував найбільший щоденний стрибок зараження коронавірусом: вісім нових випадків. Загальна кількість інфікованих у країні зросла таким чином до 58.

Зазначається, що з 58 хворих людей, 15 одужали та були виписані з лікарні, а 7 перебувають у критичному стані в реанімації.

Своєю чергою, про 16 нових випадків заявили у В'єтнамі. Там на карантин закрили ціле село.

Тим часом Малайзія зафіксувала свій 19-й позитивний випадок коронавірусу.

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 149 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції