За рік президентства Обама сильно схуд, бо працює на благо країни

Фотографи підкараулили Обаму, котрий виходив зі спортзалу. На фото президент занадто худий. Він так багато працює, що іноді забуває поїсти.

Барак Обама дуже схуд
telegraph.co.uk
Фотографія Обами змусила нервуватися про його здоров’я
Президент США Барак Обама після року свого президентства помітно схуднув.

В усякому разі на фотографії, зробленій в минулий уїк-енд, глава держави виглядав змарнілим і жахливо худим, одяг на ньому висів, як на вішалці.

Президента сфотографували на виході зі спортивного залу в Форт Макнейр. Години напружених занять у залі і настільки улюбленою Обамою гри в баскетбол, звичайно, теж зробили свою справу. Однак, за словами добре інформованого джерела, справа не тільки в цьому.

Як заявило джерело виданню The Drudge Report, Обама зовсім не палить без зупинки, як можна було б подумати, він просто працює без відпочинку на країну і дійсно іноді забуває поїсти.

У минулому політичні противники часто саркастично відгукувалися про статуру Обами. Навпаки, спортивна постать першої леді викликає тільки схвальні вигуки. Відомо, що подружжя Обама веде здоровий спосіб життя. І Барак, і Мішель харчуються простою їжею і регулярно відвідують спортивний зал.

Журналісти припускають, що вага Обами залишилася такою ж, просто на ньому в момент останньої зйомки була одягнута дуже простора куртка, тому створилася ілюзія його сильною худоби.

Відзначимо, що Обама також активно грає не тільки в баскетбол, але і в гольф. Як нещодавно підрахували спостерігачі, за дев'ять місяців роботи в Білому домі президент зіграв у гольф 24 рази.

У той же час варто відзначити, що в Обами чимало приводів для того, щоб перебувати в стані стресу і забувати поїсти. Адже його рейтинг досяг рекордних темпів падіння за останні 50 років.

У Білий дім Обама прийшов з рейтингом 78%. У квітні Обаму підтримували 62% американців. У липні ці показники впали до 57%. У третьому кварталі рейтинг президента США склав уже 53%, і, за оцінкою експертів, продовжує падати.

Однією з головних причин падіння рейтингу президента називають задуману ним реформу системи охорони здоров'я. Також невдоволення громадян викликає зростання безробіття і неузгодженість влади з приводу розвитку подій в Афганістані.

Нагадаємо, 5 листопада виповнюється рік з моменту, як Барак Обама був обраний президентом США.

Читайте також:

Обама діє в Афганістані за планом Буша

Обаму поставили на чергу для уколу від свинячого грипу

Обама пояснив школяру, чому президента "ненавидять люди"

Барак Обама - типовий син Африки, впевнена його кенійська бабуся

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: