За роботу в Україні екс-радник Януковича Манафорт отримав десятки мільйонів – спецпрокурор Мюллер

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мюллер планує продемонструвати в суді "повний розмах роботи" політтехнолога в Україні.

Спецпрокурор Мюллер заявив, що Пол Манафорт заробив 60 мільйонів доларів за роботу політичного консультанта в Україні.

Про це повідомляє CNN.

Окрім цього, у поданні до суду команда Мюллера заявила, що планує використати докази, зокрема "записки, електронні листи та фотографії, що відображають виконувані завдання", аби продемонструвати "повний розмах роботи" Манафорта в Україні а також "десятки мільйонів доларів доходів".

Раніше ВВС назвала українських "друзів" Манафорта. Видання з'ясувало, якому київському меру Манафорт давав практичні рекомендації в 2014 році, як саме він радив поводитись із політикою антисемітизму, скільки коштували послуги найнятих команд американців і кого політтехнолог радив зробити послом України в США.

Фотогалерея Манафорт вимагає у суду не долучати до справи три унікальні фото з Януковичем (3 фото)

Нагадаємо, Полу Манафорту, колишньому піарникові Віктора Януковича та екс-керівнику виборчого штабу Трампа, у США висунуті 12 звинувачень. Головні - змова проти Сполучених Штатів, відмивання грошей, ухилення від сплати податків та брехливі свідчення. Манафорту може загрожувати до 80 років ув'язнення.

Також у ЗМІ була інформація, що Манафорт просував інтереси Путіна в США. Зокрема, це начебто робилося через відомого російського олігарха Олега Дерипаску. В той же час останній спростовує ці звинувачення і майже нецензурно коментує зв'язок з Манафортом.

Відео Протестувальники лайкою зустріли Пола Манафорта при виході з суду

Жбурлянням російського прапора та лайливими словами протестувальники зустріли колишнього радника Віктора Януковича та екс-главу передвиборного штабу Дональда Трампа. У Вірджинії він давав показання по справі відмивання грошей, лобістській діяльності та ухилянні від сплати податків.

Протестувальники лайкою зустріли Пола Манафорта при виході з суду

Залиште свій коментар

Вибір редакції