Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія за тривогою підняла ракетне з'єднання і стягує "Іскандери" на Далекому Сході

Кремль проводить масштабні регулярні навчання своїх військових із залученням 100% озброєння Східного округу.

Російські ракетні з'єднання Східного військового округу підняли за сигналом навчальної бойової тривоги в Єврейській автономній області.

Як повідомляється на сайті Міністерства оборони Росії, навчальну тривогу підняли в рамках підсумкової перевірки за літній період. 

"Особовий склад з'єднань у складі колони бойової техніки, в тому числі оперативно-тактичних комплеків (ОТРК) "Іскандер-М", здійснив 200-кілометровий марш в район загальновійскового полігону Біджанський", — йдеться в повідомленні.

Також в Міноборони РФ зазначили, що під час перевірки представники комплексної комісії перевірять бойову та мобілізаційну готовність ракетного з'єднання Східного військового округу. Крім того, ще й рівень бойового вишколу особового складу й злагодженість підрозділів.

"Протягом тижня військовослужбовці-ракетники продемонструють індивідуальні навички з вогневої, тактичної підготовки, радіаційного, хімічного та біологічного захисту і з інших предметів", — повідомила прес-служба Східного військового округу Росії. 

До всього, на підсумковій перевірці оцінюватимуть дії розрахунків ОТРК "Іскандер—М" під час одержання навчально-бойового завдання щодо виявлення та знищення цілей умовного противника.

Для заходів цієї перевірки залучають весь особовий склад ракетного з'єднання. Що ж до практичних навчальних завдань, то тут задіюють 100% озброєння, військової і спеціальної техніки.

Нагадаємо, протягом всього літа Росія проводила навчання для своїх військових. Так, навчання відбувалися і з залученням оперативно-тактичних комплексів (ОТРК) "Іскандер-М". Їх випробували, зокрема, в Амурській та Астраханській областях.

У Міноборони РФ також припустили, що "Іскандери" можуть розмістити й у Калінінградській області

Залиште свій коментар

Вибір редакції