За відмову від абортів італійкам платитимуть 4,5 тисячі

Італійським жінкам, котрі передумали робити аборт, платитимуть по 4,5 тисячі євро. За допомогою виплат місцева влада розраховує підтримати "сім'ю, материнство та дітонародження".

Влада північноіталійської області Ломбардія буде пропонувати грошові виплати за відмову від абортів малозабезпеченим вагітним жінкам.

Сума виплат жінкам, які передумали робити аборт, становитиме 4,5 тис. євро, які будуть виплачуватися протягом 18 місяців (по 250 на місяць).

Щоб отримати гроші, італійкам доведеться надати документи, що підтверджують скрутне матеріальне становище.

Автором нововведення став голова Ломбардії Роберто Формігоні, політичний союзник чинного прем'єр-міністра країни Сильвіо Берлусконі.

За словами Формігоні, жодна жінка не повинна переривати вагітність через фінансові ускладнення. За допомогою виплат він розраховує підтримати "сім'ю, материнство та дітонародження". На ці цілі вже зарезервовано 5 млн. євро.

Ініціативу обласного голови підтримали борються з абортами організації і Римська католицька церква. Критики нововведення назвали пропагандою, а також "короткочасною компенсацією за довічну відповідальність!".

Зазначимо, аборти в Італії офіційно дозволені з 1978 року.

Читайте також:

Під час розгляду закону про аборти сенатор зі США проглядав порно

У Брюсселі пройшов марш на захист абортів

Депутати Львівщини вимагають заборонити в Україні аборти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: