За виявлення шпигунів особовому складу ВМС США будуть платити до 500 тис. дол.

Іноземні розвідки виявляють великий інтерес до американських військово-морських сил, зокрема, намагаються завербувати кого-небудь з матросів або офіцерів.

США
За виявлення шпигунів США будуть платити до 500 тис. доларів
Контррозвідники з ВМС США звернулися до всього особового складу із закликом сприяти у виявленні шпигунів, пообіцявши виплачувати велику грошову винагороду.

Як повідомили представники Служби кримінальних розслідувань ВМС, сума, залежно від важливості наданої інформації, може досягати 500 тисяч доларів.

За словами цих представників, іноземні розвідки виявляють великий інтерес до американських військово-морських сил, зокрема, намагаються завербувати кого-небудь з матросів або офіцерів у портовому місті Йокосука. Там базується 7-й флот ВМС США, у тому числі авіаносець "Джордж Вашингтон", оснащений атомною силовою установкою.

Контррозвідники нагадали колегам, що необхідно бути постійно напоготові й у свій вільний час, знаходячись де-небудь в барі чи ресторані, не базікати зайвого.

Шпигуни можуть, підслухавши розмови, отримати інформацію, цінну для ворогів Америки, попередила Служба кримінальних розслідувань.

Читайте також:

Американські супутники-шпигуни взяли під контроль всю Грузію

Британська розвідка розмістила в Інтернеті тест для шпигунів

Упійманий у Білорусі американський шпигун оголосив голодування

Шпигун у США працював за їжу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: