Заарештованих за пам'ятник Сталіну націоналістів катують в СІЗО

Представники "Тризуба" повідомили, що проти затриманих, які нині перебувають в одному із слідчих ізоляторів Запоріжжя, застосовують тортури.

Представники ВО "Тризуб" заявляють про порушення громадянських прав дванадцяти членів цієї організації, заарештованих у зв'язку з підривом пам'ятника Сталіну в Запоріжжі.
Представники організації повідомили, що затриманих катують.

Крім того - протягом 10 днів до них не допускали адвокатів, а зараз правоохоронці чинять тиск на цих адвокатів.

Зокрема, як повідомили заступник голови ради ВО "Тризуб" Віталій Применко, заступник голови ВО "Жіноча Січ" (структура ВО "Тризуб") Олеся Применко і член Конгресу Українських Націоналістів Микола Коханівський, слідчі звинувачують затриманих в тероризмі та в незаконному зберіганні зброї.

Активісти цих громадських організацій звинуватили нинішню владу в політичних репресіях і заявили, що хочуть також почути про моральну підтримку до громадськості.

За їхніми словами, всім чесним людям і українським патріотам, щоб уберегтися від незаконного переслідування залишається одне: "більше говорити про ці неподобства, не боятися влади, знати свої права і нічого не говорити без адвоката".

Нагадаємо, правоохоронними органами за підозрою в пошкодженні пам'ятника Сталіну в Запоріжжі затримано 11 членів ВО "Тризуб".

Читайте також:

Затриманого тризубівця звинуватили у вбивстві бізнесмена Брагинського

Націоналісти дорікнули СБУ: пам'ятник Сталіну повинні були знищити ви

У націоналістів вилучають навіть корм для рибок

МВС: у затриманих тризубівців вилучено цілий арсенал зброї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: