Заарештовано трьох братів - найбільш кривавих мафіозі Італії

Італійська поліція випадково затримала знаменитого мафіозного боса Сальваторе Руссо, і завдяки знайденим у нього документам вийшла на його братів.

Біля Неаполя поліція заарештувала трьох братів, найбільш небезпечних мафіозі сучасної Італії – Паскуалє, Сальваторе і Карміно Руссо.

62-річний Паскуалє вважається одним з історичних ватажків неаполітанської мафії "каморри", він з братами очолював один з найбільш кривавих її кланів.

Старший Руссо був внесений до списку 10 найнебезпечніших злочинців Італії, за численні вбивства його кілька разів засуджували до довічного ув'язнення. "Хрещений батько" перебував у національному розшуку з 1993 року.

Паскуалє та його молодшого брата, 47-річного Карміно, який був оголошений в розшук два роки тому, затримали вранці в неділю, 1 листопада, в околицях міста Авелліно.

Ввечері в суботу під Неаполем було заарештовано ще одного з ватажків сімейного клану - 51-річного Сальваторе Руссо, який розшукувався з 1995 року і був внесений до списку 30 найнебезпечніших злочинців. Затримати його вдалося випадково. Карабінерів зацікавила стіна масивна однієї котельні, якої, на їхню думку, там не мало бути. Зруйнувавши стіну, правоохоронці виявили комфортний притулок, в якому довгий час переховувався Руссо.

Туди вів тільки один таємний хід, тому тікати мафіозі було нікуди. Крім того, він не чекав на поліцію, і здався без бою.

Як пишуть італійські ЗМІ, Сальваторе сприйняв свій арешт абсолютно спокійно. І лише коли його вели до поліцейської машини, він видав свою досаду і гнів, люто ударивши ногою одного з журналістів.

З його схованки поліція вилучила зброю та безліч документів, в яких містилася інформація про операції злочинного угрупування. Вочевидь, ці дані і вивели карабінерів та братів Сальваторе.

Таким чином, в результаті операції Управління боротьби з мафією в Італії, був обезголовлений один з найбільш кривавих кланів "каморри".

Арешт мафіозних босів привітали багато італійських політиків, як з влади, так і з опозиції.

"Ми домоглися надзвичайного успіху в боротьбі з мафією і "каморрою". Ми не зупинимося і надалі рухатимемося в цьому напрямку, тому що ми хочемо перемогти у війні проти всіх форм організованої злочинності", - заявив міністр внутрішніх справ Італії Роберто Мароні.

Читайте також:

Італійська поліція виклала в Інтернеті відео вбивства боса мафії

Українці побили боса неаполітанської мафії

Італійська поліція затримала крокодила за підозрою в рекеті

Італійська мафія затопила 30 суден з радіоактивними відходами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: