Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Забити на амбіції і відпустити всіх. Лідер "ДДТ" Шевчук закликав до обміну полоненими

Шевчук хоче, аби РФ відпустила Савченко.

Соліст російської рок-групи "ДДТ" Юрій Шевчук назвав бідою українсько-російський конфлікт.

"Я думав, що я з'їду з глузду від цієї трагедії: Росія—Україна. Біда. Я намагаюся щось робити, але спостерігати безпорадність світу перед виходом на цю нову "історичну арену" туга. І ці свинцеві штори поки не розсунути. Тому я перестав "іскрити інтелектом". Я зрозумів, що повинен все це пережити, перелопатити в душі своїй і знайти якісь відповіді на прокляті запитання", - заявив музикант в інтерв'ю Новой газете.

"Сажу головне, щоб потім не забути. Всіх полонених на всіх полонених треба міняти. І якомога швидше. Ось це дійсно крок у бік миру. Забити на амбіції. Савченко відпустити, Александрова і Єрофеєва. Всіх", - зазначив він.

"Народ завели страшно, звичайно. Причому завели з усіх боків. І у Києві достатньо циніків у влади. Я взимку був там. "Слава Україні! Слава Україні!" А у нас: "Слава Росії! Слава Росії!". Я думаю, нам до слави — і українцям, і росіянам — років сто: коли наші прості люди будуть жити нормально. А поки народ як жив хр*ново, так і живе. І в Росії, і в Україні. Ми взагалі дуже схожі. І нам довго з цього лайна вигрібатиcя", - вважає лідер ДДТ.

Нагадаємо, що раніше російські рок-зірки Бутусов і Шевчук несподівано заспівали українською мовою. Фронтмени груп ДДТ і "Наутілус Помпіліус" записали спільну пісню "Осінь панує".

Залиште свій коментар

Вибір редакції