Заблокованих у новозеландській шахті гірників визнали загиблими

На аварійній шахті стався другий вибух, через що влада оголосила про загибель заблокованих 29 шахтарів.

 На аварійній новозеландській шахті "Пайк Рівер" в середу, 24 листопада, стався другий вибух, після чого поліція оголосила, що тепер немає ніяких сумнівів у загибелі гірників. 29 шахтарів, нагадаємо, опинилися під завалами в результаті аварії 19 листопада.

Другий вибух за потужністю не поступався першому, повідомили у поліції. Проте в шахту вперше з моменту обвалу спрямована група рятувальників. На місце також прибули лікарі для надання медичної допомоги родичам шахтарів, що чергували біля "Парк Рівер" в очікуванні новин про своїх близьких.

Як повідомлялося, вибух на розташованій у шахті "Пайк Рівер" стався 19 листопада, коли у забої знаходилися 34 шахтарі. П'ятеро з них вийшли з-під землі відразу після аварії, інші зникли.

Після аварії до шахти були стягнуті рятувальники і поліція, однак влада так і не дозволила нікому спуститися під землю через зафіксовану там високу концентрацію газу. У забій були направлені два роботи, однак результатів це не принесло.

Зазначимо, що нещодавно увага світових ЗМІ була прикута до шахтарів з Чилі, які були 69 днів замуровані в шахті. В результаті рятувальної операції всіх шахтарів було піднято на поверхню.

Читайте також:

Із затопленої китайської шахти врятували 29 гірників

На шахті в Донецькій області загинув гірник

Під час вибуху на китайській шахті загинули 20 людей

ВідеоЗаблокованих у новозеландській шахті гірників визнали загиблими

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: