"Забобони та поведінка були перешкодами". Як відбувається зустріч Трампа та Кім Чен Ина

Після двох раундів переговорів лідери двох країн відправилися на спільний ланч.

У Сингапурі в ці хвилини триває історична зустріч. Президент США Дональд Трамп та лідер Північної Кореї Кім Чен Ин уперше в історії сіли за стіл переговорів.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Подія настільки унікальна, що лідер КНДР порівняв її з фантастичним фільмом. Затяті опоненти у минулому на очах журналістів та усього світу передусім потиснули одне одному руки.

Перемовини відбуваються на сингапурському острові Сентоза у п’ятизірковому готелі. Туди обидва лідери приїхали майже одночасно. Спочатку сіли поговорити наодинці, а вже за півгодини – покликали радників та дипломатів.

Після двох раундів переговорів вирушили на спільний ланч, у меню - страви обох кухонь - американської та корейської.

Кім Чен Ин уже назвав саміт "прелюдією до миру", а Трамп сьогодні ще навіть перед початком розмови запевнив, що зустріч - успішна.

"Ми багато зробили, аби опинитися тут. Старі забобони та поведінка були перешкодами, але ми подолали усе це. І ось ми тут", - сказав лідер Північної Кореї Кім Чен Ин.

"У нас буде чудова розмова, думаю, вона матиме величезний успіх. Буде надзвичайно успішною. Це честь. Ми матимемо чудові стосунки, я не маю сумнівів", - заявив президент США Дональд Трамп.

Саміт триватиме ще кілька годин. Об 11:00 за київським часом має бути прес-конференція за підсумками зустрічі Трампа та Кім Чен Ина.

П'ять основних запитань, відповіді на які потрібно знати про зустріч Кім Чен Ина й Трампа, читайте на ТСН.ua за цим посиланням. Також стежте за останніми новинами з Сингапуру в текстовому стрімі.

ВідеоУ Сингапурі вперше відбулась зустріч Кім Чен Ина та Трампа

У сінгапурському готелі Capella, розташованому на острові Сентоса, відбулася історична зустріч президента США Дональда Трампа і лідера КНДР Кім Чен Ина. Це перша зустріч на вищому рівні в історії американо-північнокорейських відносин.Сингапур, зустріч, саміт, Ким чен ин, Трамп

У Сингапурі вперше відбулась зустріч Кім Чен Ина та Трампа

 

Залиште свій коментар