Заборона театрів та харчування у школі. В Італії розпочали жорстку боротьбу із неплатниками податків

Частина людей називають нове рішення дискримінаційним.

Влада італійського міста Сан-Джермано вирішила піти на радикальний крок, щоб змусити мешканців платити податки.

Дефіцит бюджету наразі складає 100 тисяч євро. Мер Міхелла Розетта підписала рішення, яке закриє доступ 180 родин до міських благ, пише видання Wyborcza.pl із посиланням на італійські ЗМІ.

Таким сім'ям уже не видають безкоштовні мішки для сміття, заборонили відвідувати театр і спортивні споруди. Своєю чергою, діти батьків-боржників не зможуть бавитися на гральних майданчиках і харчуватися у навчальних закладах.

Ситуація ускладнюється тим, що більшість родин-боржників – вихідці з Марокко. Противники рішення міської влади заявляють про дискримінацію і прояви ксенофобії.

"Це не дискримінація, а спосіб просування чесної поведінку. Ми хочемо навчити людей поважати державні справи", - зазначив місцевий чиновник.

Група жителів, у тому числі і ті, хто не сплачує податки, вважають, що дітей не можна карати за поведінку дорослих.

Нагадаємо, що нещодавно іспанську оперну діву Монсератт Кабальє приговорили до шести місяців тюрми та штрафу у майже 250 тисяч євро за несплату податків. На судовому засіданні 82-річна співачка не змогла бути присутньою через погане самопочуття, однак під час відеоконференції лаконічно погодилася із вироком.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: