Заборонено зносини з іранськими компаніями

Мінфін США виявив іранські компанії, що сприяють розповсюдженню ядерної зброї.


Міністерство фінансів США заявило про виявлення чотирьох іранських компаній, що займаються розповсюдженням зброї масового знищення, повідомляє в п'ятницю агентство „Ройтерс”. 

Уряд США заборонив американським компаніям вступати в будь-які відносини з цими компаніями. 

Згідно зі заявою міністерства фінансів США, чотири іранські компанії - Pars Tarash, Farayand Technique, Fajr Industries Group та Mizan Machine Manufacturing Group належать або частково контролюються компаніями, які, згідно з інформацією адміністрації президента США, мають стосунок до іранської ядерної програми і до спроб створення в Ірані зброї масового ураження. 

США й ООН наклали в грудні цього року політичні й економічні санкції на Іран через відмову Тегерана припинити діяльність з національної ядерної програми. 

Міністерство фінансів США запровадило заборону на ведення відносин з іранськими державними банками Sepah і Saderat, унаслідок чого багато іноземних банків також відмовилися від співпраці з цими банками. 

Мінфін США також веде боротьбу з компаніями, що їх може бути залучено до діяльності уряду Ірану зі збагачення урану та створення ядерної зброї.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: