Заброньований для Обами паризький готель забастував

Вони вимагають підвищення зарплати, збільшення числа вихідних (11 свят на рік) і чіткого дотримання розкладу.

Службовці чотиризіркового паризького готелю Westin Paris, куди в кінці тижня повинен вселитися президент США Барак Обама, 3 червня оголосили страйк

За даними профспілок, в страйку беруть участь близько 150 чоловік з 430 працюючих в готелі.

Вони вимагають підвищення зарплати, збільшення числа вихідних (11 свят на рік) і чіткого дотримання розкладу, щоб нікого не залишали на роботі понад встановлений час.

Крім того, страйкуючі хочуть, щоб адміністрація узяла на себе оплату панчох, шкарпеток і взуття тих службовців готелю, які використовують уніформу, а також щоб дирекція відшкодовувала прибиральницям витрати в тому випадку, якщо вони використовують свої миючі засоби.

Залишається невідомим, як страйк позначиться на роботі готелю. Генеральний директор Марі-Поль Ванде Вельде (Marie-Paule Vande Velde) заявила, що адміністрація прагнутиме підтримувати максимально високий рівень послуг, відзначивши, що 4 червня зустрінеться із страйкуючими для переговорів.

Тим часом, джерела в профспілках заявляють про те, що страйк "звів до мінімуму" роботу ресторану, рознощики багажу також не працюють, бастує служба організації банкетів і конференцій. Крім того, страйкуючі порушили спокій готелю, зібравшись в зимовому саду, де голосно висловлювали свій протест.

Читайте також:

Майже тисяча шахтарів взяла в облогу Кабмін і Раду

Уряд пікетують дві тисячі газовиків

Страйк паралізував авіасполучення Греції

Кримські тролейбусники влаштували масштабний страйк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: