Зачинено метро і відключено Інтернет: у Мінську силовики почали розганяти протестувальників (8 фото)

У місті чимало силовиків.

У столиці Білорусі Мінську силовики почали розганяти учасників акції і людей, які лише йдуть на протест під назвою "Марш героїв". У центр міста стягнули військову техніку і силовиків, які ще до початку акції почали затримувати громадян.

Про це повідомляє Tut.by.

Зазначається, що у центр Мінська стягнули чимало силовиків, які намагаються перешкодити протестувальникам, розганяючи їх.

ЗМІ повідомляють, що силовики почали затримання нібито ще до офіційного початку акції. Так, видання пише про силові затримання людей з червоно-біло-червоними прапорами. Серед тих, кого забрали правоохоронці, є і чоловіки, і жінки.

Попередньо, у Мінську вже затримано щонайменше 250 мітингувальників. Крім того, у білоруській столиці зачинено на вхід центральні станції метро, а люди скаржаться на те, що їм почали відключати мобільний Інтернет.


Нагадаємо,  12 вересня у Мінську на вулиці міста вийшли тисячі жінок і колонами пройшлися у знак незгоди з діями влади і перебуванням Олександра Лукашенка у президентському кріслі. Учасниці утворили колони в різних частинах міста. Утім, їх розігнали і затримали силовики. ОМОНівці не шкодували ані молодих, ані літніх людей. Били навіть просто за те, що з них зривали маски.  

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів