Загадкова вірусна пневмонія з Китаю продовжує ширитись світом і вже дісталась Японії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Китайська влада заявила, що вірус, можливо, може передаватися від людини до людини, хоча раніше це вважали малоймовірним.

У Японії вперше підтвердили випадок захворювання на загадкову респіраторну інфекцію, що викликає атипову пневмонію, вперше зафіксовану в Китаї.

Про це повідомляє AFP.

Наразі це вже другий випадок виявлення коронавірусу за межами Китаю – ще одного хворого знайшли у Таїланді.

Як повідомили у Міністерстві охорони здоров'я Японії, хворий відвідував китайське місто Ухань, яке вважається епіцентром спалаху. 10 січня він був госпіталізований, це сталося за чотири дні після його повернення до Японії. Чоловік скаржився на постійну температуру. Аналізи пацієнта вказали на новий вірус. Чоловіка вже виписали з лікарні.

"Ми продовжимо активні епідеміологічні дослідження, а також будемо координувати зусилля з Всесвітньою організацією охорони здоров'я та відповідними установами для проведення оцінки ризику", - заявили у японському відомстві.

Влада міста Ухань вже заявила, що центром спалаху був ринок морепродуктів. Він був закритий 1 січня. Захворілий японець каже, що не відвідував його, тож залишається невідомим, як він підхопив хворобу. Раніше, у середу, 15 січня, китайська влада заявила, що вірус, можливо, поширився між членами сім'ї - припускається, що він може передаватися від людини до людини, хоча раніше це вважали малоймовірним.

Тим часом медики зафіксували вже майже 60 випадків інфікування. Патоген, що належить до родини коронавірусів, призводить до пневмонії та проблем з диханням. Унаслідок недуги вже загинула одна людина. Що відомо про загадкову хворобу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Відео У Японії зафіксували перший випадок вірусної пневмонії, від спалаху якої нині потерпає Китай

Чоловік 30 років, що захворів на вірус нового типу, нещодавно повернувся саме з Піднебесної, де вірусна пневмонія вразила щонайменше 40 людей. Всі вони відвідували ринок китайського містечка Ухань. Там, вважають експерти, і підчепили збудник. Жертвою інфекції вже став 61-річний чоловік.  

У Японії зафіксували перший випадок вірусної пневмонії, від спалаху якої нині потерпає Китай

Залиште свій коментар

Вибір редакції