Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Загиблі в ЦАР російські журналісти їхали в колоні з двох автомобілів - ЗМІ

Другу машину вбивці чіпати не стали.

Загиблі у Центральноафриканській республіці троє російських журналістів Орхан Джемаль, Олександр Расторгуєв і Кирило Радченко їхали в колоні з двох автомобілів.

Про це повідомляє "МБХ Медиа" з посиланням на інформацію, яку отримала з ЦАР створена Михайлом Ходорковським незалежна група з розслідування обставин загибелі журналістів.

Згідно з отриманою інформацією, машина з трьома росіянами і місцевим водієм йшла другою. Перший автомобіль вбивці пропустили і чіпати не стали, вони цілеспрямовано напали на машину з журналістами.

ВідеоВ Африці розстріляли російських журналістів, які розслідували діяльність ПВК Вагнера

Тіла трьох чоловіків знайшли у Центральноафриканській республіці . Найімовірніше, знімальна група їхала до міста Сібю, де натепер діють російські військові. Дорогою медійники потрапили у засідку і їхню машину розстріляли. 

В Африці розстріляли російських журналістів, які розслідували діяльність ПВК Вагнера

Джемаль, Расторгуєв і Радченко майже весь час їхали дорогою "зеленого" - найвищого - рівня безпеки. Такими дорогами можна їздити без військового ескорту, бронежилетів та шоломів. Лише на виїзді з міста Сібю їхній автомобіль виїхав на дорогу "помаранчевого" рівня, на якій із собою в машині потрібно мати - але не обов'язково надягати - бронежилет і шолом (на дорогах "червоного" рівня в ЦАР обов'язково потрібно їздити в супроводі військового ескорту, у бронежилетах і шоломах).

У Центральній Африці рекомендується дорогами всіх рівнів пересуватися колонами з двох автомобілів, в кожному з яких має бути не менше двох осіб.

Джерела групи незалежних розслідувачів вважають, що російські журналісти вирішили об'єднатися із ще одним автомобілем, відповідно до правил безпеки. Хто був у другому автомобілі - поки невідомо.

Нагадаємо, 31 липня в ЦАР миротворці знайшли тіла трьох убитих російських журналістів - Орхана Джемаля, Кирила Радченка та Олександра Расторгуєва. Вони планували відвідати базу на території маєтку Беренго, де, за даними ЗМІ, можуть перебувати найманці ПВК "Вагнер". Загалом же в країні вони знімали документальний фільм про російських найманців.

Журналісти прилетіли до столиці ЦАР Бангі у суботу, 28 липня. Наступного дня знімальна група поїхала на базу Беренго, але журналістів туди не пустили, зажадавши від них акредитацію від Міноборони ЦАР. На базі переписали дані росіян і сказали, що акредитації можуть дати через п'ять днів. 

Центральноафриканске видання Palmares Centrafrique з посиланням на свої джерела повідомило, що трьох російських журналістів викрали і допитали перед вбивством.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції