Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Загиблий у Сирії "вагнерівець" Косотуров готував до війни донецьких бойовиків Прилепіна

Бойовик вважає загиблого спокійним і незворушним.

Загиблий під час атаки бійців ПВК "Вагнер" в районі сирійського Хішама Ігор Косотуров інструктував із бойової підготовки батальйону Захара Прилепіна, який воює на Донбасі на боці терористів.

Про це повідомили Znak.com колишні донецькі бойовики.

"Щоб помилкових розмов не було, ще один загиблий у Сирії - капітан ГРУ у відставці Ігор Косотуров дійсно служив у нас у батальйоні. Косотур - такий і був у нього позивний. Завжди аномально спокійний, людей із таким ступенем незворушності я особливо і не пам'ятаю. Для упоротих треба мабуть пояснювати, що в ГРУ він вже не служив - був на пенсії, і займався тим, чим вмів займатися найкраще у житті: воював", - написав Прилепін на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

За словами терориста, багато бойовики з Донбасу їдуть до Сирії, потім "повертаються і знову служать тут". "В тому числі і тому, що всупереч розхожим міфам, платять тут сущі копійки - зарплата 15, 16 тис. рублів, максимум 20 тисяч. У Сирії більше. Але мужики наші - донецькі, російські, татарські, осетинські, бурятські - тягнуть обидві війни, як свої. Вони обидві наші. І перемоги у нас спільні, і полеглі - теж", — пояснив Прилєпін.

Про смерть Ігоря Косотурова стало відомо одразу після публікації інформації про розгром частини ПВК "Вагнер" за Хішамом.

Бойовик був родом з Азбесту, що на Уралі. На Донбасі Косотуров воював приблизно в 2015-2016 роках.

ВідеоТСН дізналась подробиці про харківського солдата армії "Вагнера", який загинув у Сирії

Росія вперше офіційно підтвердила загибель п'ятьох своїх громадян у Сирії. Але в тамтешньому МЗС запевняють, що це не військові, а особи, які в зону конфлікту потрапили нелегально. Оприлюднені у світових медіа дані про загибель сотень росіян і далі називають дезінформацією. Адже батальйону приватної російської військової компанії "Вагнер", який воював у Україні, а тепер у Сирії, Москва не визнає. ТСН знайшла слід одного солдата з армії "Вагнера" у Харкові.

ТСН дізналась подробиці про харківського солдата армії "Вагнера", який загинув у Сирії

Залиште свій коментар

Вибір редакції