Загиблу під час аварії "Булгарії" помилково поховали в Білорусі

Під час упізнанні тіл загиблих під час аварії "Булгарія" сталася помилка, -  тіло росіянки помилково відправили на поховання до Білорусі.

Тіло 57-річної Галини Батанової з Пермі, загиблої в результаті аварії теплохода "Булгарія", виявляється, помилково відвезли до Білорусі і там поховали.

В казанському морзі переплутали тіла, і тіло росіянки передали родині загиблої сестри капітана судна Лариси Пєтухової з Білорусі, а тіло Пєтухової досі лежить у морзі столиці Татарстану.

Сам капітан "Булгарії" Олександр Островський, як повідомлялося, загинув разом із дружиною під час аварії корабля, рятуючи пасажирів.

Родичі Галини Батанової з Пермського селища Оверята вкрай обурені, пише Life News.

НАЗВАНО ПРИЧИНУ КАТАСТРОФИ ТЕПЛОХОДА "БУЛГАРІЯ"

"Як можна було забрати тіло іншої людини? Вони були не настільки понівечені, щоб так помилитися", - розповіла розгнівана невістки загиблої пермячки.

"Коли нам показали всі, що залишилися тіла загиблих жінок, ми відразу сказали, що нашої мами немає. А потім, переглядаючи фотографії вже забраних тіл, під номером 11 побачили її, але нам заявили, що вона не може бути нашою родичкою, тому що це 65-річна Лариса Пєтухова і її відвезли до іншої країни", - додала вона.

Щоб розібратися у скандальній ситуації, до Пєтухових вже приїжджав посол Білорусі і викликав експерта, щоб офіційно озвучити результати ДНК, відзначається в публікації.

Офіційно інформація про жахливу помилку поки не підтверджена.

Пасажирський двопалубний теплохід "Булгарія" затонув 10 липня на Куйбишевському водосховищі в районі селища Сюкеєво Камсько-Устьінского району Татарстану.

На борту знаходилася 201 особа, врятувати вдалося 79. Загинули 122 людини, у тому числі 28 дітей. У числі постраждалих і загиблих - жителі Татарстану, Марій Ел, Удмуртії, Ульянівської, Самарської, Челябінської, Волгоградської областей, а також Білорусі.

Читайте також:

У Росії передумали карати чиновників за катастрофу на "Булгарії"

Оприлюднено таємну версію причин катастрофи "Булгарії": на судні були пробоїни

Катастрофа "Булгарії": водолази розповіли, як люди боролися за життя

Слідчі завершили огляд "Булгарії" і вилучили речі пасажирів теплохода

ВідеоНаслідки катастрофи "Булгарії"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: