Загострення на Близькому Сході: жертвами конфлікту стали щонайменше 38 людей

Загострення на Близькому Сході: жертвами конфлікту стали щонайменше 38 людей

Associated Press

Обстріли між Ізраїлем та Сектором Гази тривають уже другу добу.

Через загострення конфлікту між Ізраїлем та Сектором Гази загинули щонайменше 38 людей: троє ізраїльтян та 35 палестинців.

Про це розповіли у ТСН.Ранок 12 травня.

Взаємні обстріли між ними тривають уже другу добу. Ісламістські угруповання з Сектору Гази гатять по ізраїльських містах, зокрема, обстрілюють Тель-Авів. Ізраїльські військові у відповідь б’ють по палестинцях. Сторони випустили вже сотні ракет.

В ізраїльських містах вмикають повітряну тривогу, люди в паніці шукають сховища. Одна з палестинських ракет влучила в нафтопровід, а тому там виникла пожежа. Інша – в автобус в місті Холон. Дивом обійшлося без жертв.

Конфлікт загострився в понеділок, коли ізраїльський суд дозволив виселити поселення палестинців у Східному Єрусалимі. Ситуацію знову обговорять в Радбезі ООН: закрите засідання відбудеться протягом дня.

Як повідомлялося, рейсовий літак з Борисполя до Тель-Авіва, що мав відбутися сьогодні, скасований. Вчора борт з України не зміг сісти в Ізраїлі через обстріли, а тому приземлився на Кіпрі. З міркувань безпеки призупиняли роботу головного аеропорту "Бен-Гуріон".