Загроза КНДР: США і Південна Корея зняли обмеження на вагу боєголовок

Оголошене КНДР випробування водневої бомби президенти двох країн назвали "серйозною загрозою" і "провокацією".

Президенти США і Південної Кореї Дональд Трамп і Мун Чже Ін під час телефонної розмови у понеділок домовилися посилити тиск на Північну Корею, використовуючи всі засоби, що знаходяться в їх розпорядженні.

Про це йдеться в повідомленні Білого дому.

"Президент Трамп дав принципову згоду на те, щоб Південна Корея придбала озброєння та обладнання з США на багато мільярдів", - йдеться в документі.

Фотогалерея Задоволений та щасливий. Як Кім Чен Ин спостерігав за запуском балістичної ракети КНДР (5 фото)

У ньому також зазначається, що президенти висловилися за посилення спільних військових можливостей". Крім того, "президент Трамп погодився з південнокорейською ініціативою про зняття обмежень на вагу боєголовок на ракетах, розміщених у Південній Кореї. Раніше про це, як про "ефективною мірою" вже повідомив представник канцелярії президента Південної Кореї.

Оголошене КНДР випробування водневої бомби президенти двох країн назвали "серйозною загрозою" і "провокацією", які Північна Корея представляє світу.

Нагадаємо, 3 вересня, стало відомо, що КНДР провела шосте ядерне випробування. За інформацією Північної Кореї, вона провела успішне випробування водневої бомби. Повідомлялося, що випробуваний водневий заряд може бути поміщений на міжконтинентальну балістичну ракету. Однак, такі дії КНДР змусили світове співтовариство відреагувати.

ТСН.ua зібрав реакцію політиків і міжнародних організацій на випробування Північної Кореї.

Залиште свій коментар