Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Загрожує Україні: США виступають категорично проти "Північного потоку-2"

Тема газопроводів була однією з головних на порядку денному зустрічі Рекса Тіллерсона з главою МЗС Німеччини Зігмаром Габріелем.

США враховують позицію України в питанні будівництва Газпромом проектів газопроводів "Північний потік – 2" та "Турецький потік" та виступають проти поширення монополії РФ на європейському газовому ринку.

Про це заявила речниця Державного департаменту США Гезер Науерт, - пише Укрінформ.

"Ми погоджуємося з багатьма нашими європейськими партнерами, що "Північний потік - 2" й "Турецький потік" посилили би домінування Росії на газових ринках Європи. Це зменшить можливості для диверсифікації джерел енергії", - підкреслила Науерт.

Вона зауважила, що тема газопроводів була однією з головних на порядку денному зустрічі Рекса Тіллерсона з главою МЗС Німеччини Зігмаром Габріелем

ВідеоТСН вдалося дізнатися подробиці справи про хабарництво під час будівництва газогону "Північний Потік"

"Це (будівництво російських газопроводів – ред.) може створити ризики безпеки у регіоні Балтійського моря, де вже відчувається напруження, це також сприятиме досягненню цілі росіян підірвати Україну. Наше особливе занепокоєння полягає в тому, що Україна може втратити роль транзитної країни для експорту російського газу до Європи", - підкреслила Науерт.

Нагадаємо, після будівництва газопроводу "Північний потік-2" газ транзитом через Україну доставлятимуть до Молдови, а також до європейської частини Стамбулу. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції