Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Захарова прокоментувала бажання США домогтися поліпшення відносин санкціями

«Хотілося б пару прикладів того, де і як цей "набір" спрацював», - написала Захарова.

Офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова прокоментувала заяву прес-секретаря Держдепартаменту США Хізер Науерт про роботу з Москвою за допомогою набору інструментів, одним з яких є санкції.

Про це вона написала у Facebook.

ЗМІ: «Ми хотіли б мати хороші відносини з російським урядом. І санкції - це один інструмент з цілого...

Опубліковано Maria Zakharova Четвер, 9 серпня 2018 р.

«Що ж це за набір, "за допомогою якого налаштовуються уряди на поліпшення поведінки для більш хороших відносин з США"? І хотілося б пару прикладів того, де і як цей "набір" спрацював», — висловила здивування Захарова.

ВідеоРФ обіцяє дзеркальну відповідь на нові санкції США, запроваджені через отруєння Скрипалів

Росія обіцяє дзеркальну відповідь на нові, як там кажуть "драконівські" санкції США, запроваджені через отруєння родини Скрипалів у Британії. Обмежувальні заходи, що почнуть діяти за два тижні, вже обвалили рубль і ринок цінних паперів. Напередодні Держдеп заявив, що російський уряд порушив міжнародне право, використавши хімічну зброю. Тому Вашингтон обмежить постачання до Росії тих американських товарів, які можна використовувати із військовою метою. 

РФ обіцяє дзеркальну відповідь на нові санкції США, запроваджені через отруєння Скрипалів

Тим часом у Росії обвалюються рубль, біржові індекси, вартості акцій великих компаній. Все - через анонсованих майбутніх нових санкцій США проти РФ. Група сенаторів США в четвер, 2 серпня, представила пакет нових санкцій проти Росії. Запропонований сенаторами законопроект включає санкції проти російських політиків і олігархів, близьких до президента РФ Путіна, обмеження інвестицій в енергетику та інші заходи. "Конгрес знову продемонструє прозору політику США і знову поставить Росію перед фактом: агресія Кремля зустріне наслідки, які струсонуть на режим Путіна до підстави", - заявили сенатори.

Вибір редакції