Захарова звинуватила Bellingcat у хакерстві через досьє на "солсберських туристів", відповідь не забарилася

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дослідницька пошукова організація потролила спікера російського МЗС.

Офіційний представник міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова заявила про зв’язок проекту Bellingcat зі спецслужбами. За словами росіянки, в неї щодо цього не лишилося жодних сумнівів.

"Мова йде про спеціальну контору, яка під прикриттям розслідувань цілеспрямовано зливає дезу", - написала вона у Facebook. Захарова заявила, що паспортні дані громадян РФ Петрова і Боширова могли бути отримані Bellingcat тільки внаслідок зламу бази даних Федеральної міграційної служби Росії.

После того, как «Беллингкэт» (там ещё были соавторы сенсации, но оставим) сегодня опубликовали информацию о том, что...

Опубліковано Марією Захаровою П'ятниця, 14 вересня 2018 р.

У відповідь Bellingcat поіронізував, що своїм повідомленням Захарова лише підтвердила достовірність оприлюднених про Петрова і Боширова даних. "Вона звинувачує нас у зламі бази даних Федеральної міграційної служби, тим самим показуючи, як вона знає, що файли реальні", - наголошується у Twitter організації. Там також заперечили участь у хакерській атаці та попросили доказів, які б обґрунтували підозри.

Як повідомлялося, спільне розслідування The Bellingcat і The Insider підтвердило, що підозрювані в отруєнні Скрипалів росіяни Олександр Петров і Руслан Боширов насправді співробітники російських спецслужб. Інформація була оприлюднена 14 вересня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції