Західні спецслужби назвали нового "терориста номер один"

Найстрашнішим терористом став 39-річний єменець Анвар аль-Авлакі. Його включено до списку осіб, які підлягають "негайній ліквідації", складеного ЦРУ.

Західні спецслужби посилили дії з метою захоплення або ліквідації Анвара аль-Авлакі, який зараз отримав статус "терориста номер один".

За оцінками фахівців, він сьогодні представляє собою більш серйозну небезпеку, ніж Усама бен Ладен, який після терактів 11 вересня 2001 року був змушений відійти від активної діяльності, щоб спробувати зберегти собі життя.

39-річний єменець Анвар аль-Авлакі включений у складений і оновлений ЦРУ США список осіб, які підлягають "негайній ліквідації", так як представляють собою особливу терористичну загрозу для сучасного суспільства.

Народжений у США в родині вихідця з Ємену, аль-Авлакі є на сьогоднішній день найбільш відомим радикальним ісламістом, які активно використовують Інтернет і відеотехніку для пропаганди тероризму та мобілізації фанатично налаштованих прибічників на боротьбу із Заходом. Тільки в популярній мережі YouTube до недавнього часу перебувало 1,9 тисячі відеороликів з лекціями Анвара аль-Авлакі.

Читайте також:

Кастро назвав бен Ладена агентом ЦРУ

В секретних документах Wikileaks виявили слід бен Ладена

Гілларі Клінтон вказала на місце перебування бен Ладена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: