Західні журналісти побачили, як Путін кришує Мєдвєдєва

На Заході вже побачили, що Путін прийшов до влади надовго: він порівнює себе з Рузвельтом, кришує Мєдвєдєва та став тепло висловлюватися про Обаму.

Російський прем'єр-міністр Володимир Путін став "дахом" для президента Дмитра Мєдвєдєва і завдяки цьому в країні й зберігається стабільність.

Такий висновок зробили іноземні журналісти з виступу глави російського уряду на дискусійному клубі "Валдай".

Повернення Путіна на посаду президента покликане показати світу, що стабільність - це Путін, а відсутність Путіна рівносильно нестабільності, пише оглядач The Times.

З Путіним як покровителя Мєдвєдєва - або "дахом", як висловлюються росіяни, - корумпована бюрократична машина хоча б на словах підтримує заклики президента до модернізації. Тільки-но повернення Путіна стане очевидним, чиновники почнуть ігнорувати Мєдвєдєва, і Росія зануриться в стагнацію. ЄС перестане робити вигляд, що Росія рухається до демократії, опозиція втратить надії на політичні реформи.

"Із суто російської іронією долі, тяга до стабільності, яка спонукає Путіна повернутися в Кремль, може спровокувати соціальний вибух", - вважає The Times.

Путін зробив черговий натяк щодо власних планів, згадавши про політичну кар'єру колишнього президента США: Франкліна Рузвельта, пише The New York Times. Відповідаючи на запитання, чи не порушить це російську політичну систему, якщо він вирішить балотуватися знову, Путін відповів, що Рузвельт переобирався чотири рази підряд у Сполучених Штатах, тому що тоді це дозволяла конституція.

Володимир Путін натякнув, що ще раз надовго сяде в президентське крісло. Світу доведеться пристосовуватися до його авторитарної системи управління, стверджує The Guardian.

Також Путін, всупереч звичаю, тепло висловився про Барака Обаму, звертає увагу The Wall Street Journal. Путін назвав Обаму глибокою особистістю, сказав, що щирість американського президента не підлягає сумніву і що у російського керівництва й Обами подібний погляд на глобальні проблеми.

Відповідаючи на питання про централізацію влади в своєму уряді і про свою схильність особисто боротися з кризами типу природних пожеж, Путін провів паралель з тим, як Обама втрутився в усунення розливу нафти в Мексиканській затоці.

Висловлювання Путіна "прозвучали в контексті діяльності, яка підозріло нагадує виборчу кампанію", відзначає видання.

Прем'єр виступив у ролі другого пілота протипожежного літака-амфібії Бе-200, з якого особисто гасив пожежі. Таким чином, Путін підтримував героїчний образ.

Потім прем'єр не менш героїчно стріляв в морі по киту, щоб взяти зразок його шкіри для дослідження. Днями завершився чотириденний автопробіг Путіна по Далекому Сходу на Lada Kalina, за час якого прем'єр встиг дати рекордну кількість інтерв'ю.

Читайте також:

Путін: моя участь у виборах президента залежатиме від ситуації в Росії

У Росії через піар Путіна "Лада Калина" значно подорожчала

Екстравагантні піар-акції Путіна сплутали карти піарникам Мєдвєдєва

Путін дотримав слова: російських опозиціонерів "отоварили дубиною" як ніколи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: