Західні ЗМІ: Обама захищає культуру смерті та геїв, щоб виграти вибори

Обама робить спроби провести у США революцію у сфері традиційної моралі. Однак наслідки цих змін можуть бути шокуючими - від соціального колапсу до внутрішнього морального гниття суспільства.

Президент США Барак Обама - радикальний соціал-ліберал, він підтримує одностатеві шлюби, схвалює аборти та евтаназію, тобто "захищає культуру смерті".

Рух за права гомосексуалістів поставив під загрозу інститут шлюбу, а у разі успіху він безповоротньо змінить американське суспільство, і президенту Обамі належить ключова роль у цій атаці на традиційну Америку, йдеться у публікації оглядача The Washington Times.

Відмова Обами відстоювати конституційність Акту про захист шлюбу - "не просто серйозне порушення його конституційних обов'язків, але й відверта капітуляція перед гомосексуальним лобі", вважає автор статті.

"Хоча президент стверджує, що все ще" намагається вирішити "питання одностатевих шлюбів, він - радикальний соціал-ліберал. Він підтримує "міцні" цивільні союзи гомосексуалістів. Він стверджує, що обмеження на одностатеві шлюби - це прояв "дискримінації" і "гомофобії". Він схвалює аборт за вимогою, у тому числі й варварську практику переривання вагітності на пізніх термінах. Він виступає за дослідження ембріональних стовбурових клітин. Він тільки добре говорить про евтаназію. Коротше кажучи, він захищає культуру смерті", - пише The Washington Times.

"Обама заявляє, що його мета - змінити Америку. Але у цих змін є руйнівна сторона - революція у сфері традиційної моралі", - підкреслює автор.

Впровадження політики "не питай, не кажи" в армії неминуче призведе до занепаду згуртованості та бойового духу кращої армії у світі, а відмова від Акту про захист сім'ї "відкриває шлях для атаки на останній бастіон консерватизму - сім'ю. Тепер дозвіл на одностатеві шлюби - тільки питання часу, і, можливо, питання це буде вирішено перед самими виборами 2012 року, побоюється автор, - "щоб згуртувати гомосексуальний електорат, який став потужною силою всередині Демократичної партії".

Проте наступ на Акт про захист сім'ї "переслідує не тільки політичні, але й ідеологічні цілі. "З моменту своєї появи сучасні ліві прагнули зруйнувати традиційну сім'ю. Шлюб був наріжним інститутом християнського Заходу, варто зруйнувати його - і все цивілізаційна будівля завалиться. Тому одним із перших кроків більшовиків після захоплення влади у Росії стала пропаганда вільного кохання, абортів і цивільного шлюбу. Нерозбірливість у зв'язках і сексуальна вседозволеність стали їх головним знаряддям у боротьбі з релігією, капіталізмом і сім'єю", - підкреслює автор.

"Гомосексуальний стиль життя - це тріумф неоязичницького епікурейства. По своїй природі гомосексуалізм не може виконати першочергову функцію статевого життя - продовження роду і відтворення людської раси. Гомосексуальне суспільство - це суспільство без дітей, приречене на вимирання", - підкреслює автор статті.

Він відзначає, що прагнення узаконити одностатеві шлюби - це "спроба лівих нав'язати згубну думка про те, що всі форми сексуальної поведінки рівноцінні з моральної точки зору. Але це не так. Лобі, що захищає права геїв і лесбіянок, намагається насадити перекручення і порок, поставивши гомосексуалізм на одну дошку з гетеросексуальністю".

Традиційний шлюб завжди мав особливий статус, особливо на Заході. Це стрижень будь-якої стійкої й успішної культури. Його ослаблення або трансформація неминуче веде до соціального колапсу.

"Постхристиянські прогресисти на кшталт Обами не пропонують нічого нового. Замість цього вони повільно повертаються до нікчемного язичницького минулого. Це не чудовий новий світ, а розпусний старий", - ставить крапку автор публікації.

Читайте також:

Барак Обама вдруге балотуватиметься у президенти США

У США виходить роман про пригоди "президента О"

Під час розгляду закону про аборти сенатор зі США проглядав порно

Держдеп США заборонив називати батьків "мамою" і "татом"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: