Захищайте верховенство права: Трамп хоче швидко відгородитися від Мексики стіною

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ми мусимо володіти безпекою кордонів, - зауважив американський президент.

Президент США Дональд Трамп підкреслив важливість безпеки кордонів та контролю міграції і закликав «швидше збудувати стіну».

Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

Нагадаємо, що американський президент відомий своїм негативним ставленням до неконтрольованої нелегальної міграції в США, передусім із Мексики. Трамп ще в ході своєї передвиборчої кампанії пообіцяв збудувати стіну на кордоні з цією державою.

Нагадаємо, за попередніми підрахунками, загальні витрати на "стіну" перевищать $ 33 млрд протягом наступного десятиліття. Раніше блог американського президента став першим публічним підрахунком витрат США на будівництво стіни із Мексикою, про яку Трамп заявляв ще під час передвиборної кампанії.

Після інавгурації Трамп заявив, що для початку будівництва будуть використовуватися кошти американських платників податків, а згодом Мексика сама все відшкодує.

Раніше обидві палати Конгресу прийняли, а президент затвердив закон про бюджетні витрати США на 2018 фінансовий рік. У документі передбачене безпрецедентно високе фінансування оборонних потреб Пентагону в сумі близько $ 700 млрд.  Натомість замість $ 25 млрд, які Трамп хотів отримати на будівництво стіни на кордоні з Мексикою, бюджет має лише $ 1,6 млрд. Для перерозподілу фінансування необхідне затвердження Конгресу США.

ВідеоТрамп наказав негайно розпочати будівництво стіни на кордоні США та Мексики

Про це американський президент традиційно повідомив у власному Twitter. Понад півтора мільярда доларів вже виділили на реалізацію однієї із передвиборчих обіцянок Трампа. Прискорити зведення бетонної смуги із колючим дротом Вашингтон вирішив після теракту у Франції. Минулого тижня ісламісти захопили там заручників у супермаркеті, двох - убили.

Трамп наказав негайно розпочати будівництво стіни на кордоні США та Мексики

 

Вибір редакції