Захисники миру влаштували в Великобританії бойові дії

Представники антивоєнних організацій, які вимагали закриття великого оборонного заводу, влаштували на вулицях справжні бойові дії. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Британські пацифісти влаштувавши колотнечу з поліцією на вулицях Брайтона. Близько тисячі активістів вимагали закрити підприємство американської корпорації EDO. Її брайтонська філію виробляє високотехнологічну зброю і оборонні системи.

Мітингуючі виступали під гаслами "Бомби рознесуть світ на шматки» і "Жадібність вбиває". Учасники акції використовували проти поліції палиці, каміння, і власні кулаки. Поліція оборонялася гумовими палицями.

Правоохоронні органи в решті розігнали демонстрацію. В результаті сутички отримали пораненими декілька людей. Арештований один пацифіст.

Як відзначають західні інформаційні агентства, сутички в Брайтоне — перші в Британії подібні маніфестації після лондонського саміту "великої двадцятки".

Нагадаємо, тоді  під час протесту проти проведення саміту "Великої двадцятки", що переросли у заворушення, загинула одна людина. Чоловік, що брав участь в акції несподівано впав та втратив свідомість. Спроби повернути чоловіка до життя успіху не дали. Зазначимо, що тоді під час зіткнень з поліцією біля Банку Англії кілька людей отримали серйозні поранення, затримано десятки демонстрантів.

Читайте також:

Під час протестів у Лондоні загинув мітингувальник

В Польщі активісти профспілок захопили приймальні прем’єра

В Петербурзі затримали учасників пікету проти заборони пікетів

У Єгипті фермери б’ються з поліцією за свиней
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: